Sport Mrągowo Logo
Mrągowo24.info Logo

Odznaczenia i piłkarski turniej strażaków

W ubiegłą niedzielę 14 maja w Bożem rozegrano turniej o Puchar Komendanta Gminnego OSP, z udziałem pięciu drużyn, reprezentacji Ochotniczych Straży Pożarnych w gminie Mrągowo. Zwycięstwo odnieśli przedstawiciele Użranek.

Strażacki turniej o puchar komendanta odbywa się już od wielu lat na terenie gminy Mrągowo. W tym roku, wybór padł na Boże, gdzie co prawda nie ma jednostki OSP, ale jest za to dość dobrej jakości boisko.

Na Stadion Gminny przybyło pięć reprezentacji OSP z gminy Mrągowo. Zanim jednak doszło do rywalizacji piłkarskiej, wójt gminy Mrągowo wraz z komendantem gminnym Dariuszem Winiarzem wręczyli strażackie odznaczenia „za wysługę lat” w jednostkach OSP. Odznaczenia odebrali m.in. dh Jan Szczech (45 lat w służbie), Mirosław Bańkowski (40 lat w służbie) i Dominik Tumas (35 lat w służbie). Wielu strażaków otrzymało także wyróżnienia za wysługę 30, 25, 20, 15, 10 i 5 lat.

W rywalizacji sportowej na stadionie w Bożem, po rozegraniu meczów systemem „każdy z każdym” wyłoniono zwycięzców, którymi zostali przedstawiciele Ochotniczej Straży Pozarnej w Użrankach. Drugie miejsce zajęli strażacy z Grabowa, a trzecie z Wyszemborka.

Klasyfikacja turnieju:
1. OSP Użranki
2. OSP Grabowo
3. OSP Wyszembork
4. OSP Szestno
5. OSP Gązwa

Fot. Piotr Piercewicz

Reklama

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Zapowiedzi sportowe

Sobota, 19 Sierpień 2017
16:00 Klasa okręgowa: KS Żagiel Piecki - MLKS Czarni Olecko
2017-08-19 Piłka nożna
16:00 Klasa okręgowa: KS Żagiel Piecki - MLKS Czarni Olecko

16:00 Klasa A: LKS Pogoń Banie Mazurskie - GKS LZS Start Kozłowo
2017-08-19 Piłka nożna
16:00 Klasa A: LKS Pogoń Banie Mazurskie - GKS LZS Start Kozłowo

16:00 Klasa A: MKS Ruciane-Nida - GLKS Salęt Boże
2017-08-19 Piłka nożna
16:00 Klasa A: MKS Ruciane-Nida - GLKS Salęt Boże

Niedziela, 20 Sierpień 2017
14:00 Klasa A: MKS Kłobuk Mikołajki - LKS Mazur Wydminy
2017-08-20 Piłka nożna
14:00 Klasa A: MKS Kłobuk Mikołajki - LKS Mazur Wydminy

16:00 Klasa A: KS Pojezierze Prostki - KS LZS Fala Warpuny
2017-08-20 Piłka nożna
16:00 Klasa A: KS Pojezierze Prostki - KS LZS Fala Warpuny

Środa, 23 Sierpień 2017
18:00 IV liga: MKS Mrągowia Mrągowo - MKS Błękitni Orneta
2017-08-23 Piłka nożna
18:00 IV liga: MKS Mrągowia Mrągowo - MKS Błękitni Orneta

Sobota, 26 Sierpień 2017
Żeglarskie Grand Prix Mrągowa 2017 - Regaty Finałowe
2017-08-26 Żeglarstwo
Żeglarskie Grand Prix Mrągowa 2017 - Regaty Finałowe

Triathlon Energy Mrągowo
2017-08-26 Inne Sporty
Triathlon Energy Mrągowo

16:00 IV liga: LKS Tęcza Miłomłyn - MKS Mrągowia Mrągowo
2017-08-26 Piłka nożna
16:00 IV liga: LKS Tęcza Miłomłyn - MKS Mrągowia Mrągowo

16:00 Klasa okręgowa: KS Żagiel Piecki - LKS Różnowo
2017-08-26 Piłka nożna
16:00 Klasa okręgowa: KS Żagiel Piecki - LKS Różnowo

Wyniki Sportowe

Środa, 16 Sierpień 2017
IV liga: Znicz Biała Piska - MKS Mrągowia Mrągowo 1:1
2017-08-16 Piłka nożna
IV liga: Znicz Biała Piska - MKS Mrągowia Mrągowo 1:1

Bramki: Lipowski 86 - Rusiecki 33

Klasa okręgowa: Jurand Barciany - KS Żagiel Piecki 0:1
2017-08-16 Piłka nożna
Klasa okręgowa: Jurand Barciany - KS Żagiel Piecki 0:1

Bramka: Kulig 63

Sobota, 12 Sierpień 2017
IV liga: MKS Mragowia - MKS Korsze 2:2
2017-08-12 Piłka nożna
IV liga: MKS Mragowia - MKS Korsze 2:2

Bramki: Aleksandrowicz 29, Szumski 90, - Łokietek 49, Szerszeń 85

Klasa okręgowa: Żagiel Piecki - DKS Dobre Miasto 4:0
2017-08-12 Piłka nożna
Klasa okręgowa: Żagiel Piecki - DKS Dobre Miasto 4:0

Bramki: Michał Januszkiewicz 12, Szymon Nałysnyk 66, Damian Barycki 68, Grzegorz Puławski 88

Niedziela, 04 Czerwiec 2017
A-klasa: MKS Kłobuk Mikołajki - KS Żagiel Piecki 1:2
2017-06-04 Piłka nożna
A-klasa: MKS Kłobuk Mikołajki - KS Żagiel Piecki 1:2

A-klasa: Tęcza II Biskupiec - Salęt Boże 2:7
2017-06-04 Piłka nożna
A-klasa: Tęcza II Biskupiec - Salęt Boże 2:7

Sobota, 03 Czerwiec 2017
IV liga: Tęcza Biskupiec - MKS Mrągowia Mrągowo 6:5
2017-06-03 Piłka nożna
IV liga: Tęcza Biskupiec - MKS Mrągowia Mrągowo 6:5

A-klasa: KS LZS Fala Warpuny - SSIR Pogoń Ryn 4:1
2017-06-03 Piłka nożna
A-klasa: KS LZS Fala Warpuny - SSIR Pogoń Ryn 4:1

A-klasa: GKS LZS Start Kozłowo - GLKS Jurand Barciany 1:4
2017-06-03 Piłka nożna
A-klasa: GKS LZS Start Kozłowo - GLKS Jurand Barciany 1:4

Niedziela, 14 Maj 2017
A-klasa: Kłobuk Mikołajki - Start Kruklanki 2:2
2017-05-14 Piłka nożna
A-klasa: Kłobuk Mikołajki - Start Kruklanki 2:2

Sobota, 13 Maj 2017
IV liga: MKS Mrągowia - GSZS Rybno 2:1
2017-05-13 Piłka nożna
IV liga: MKS Mrągowia - GSZS Rybno 2:1

Bramki: Rusiecki 22, Sobótka 49 - Szatkiewicz 85

A-klasa: Mazur Wydminy - Fala Warpuny 6:1
2017-05-13 Piłka nożna
A-klasa: Mazur Wydminy - Fala Warpuny 6:1

A-klasa: Tempo Ramsowo Wipsowo - Start Kozlowo 8:1
2017-05-13 Piłka nożna
A-klasa: Tempo Ramsowo Wipsowo - Start Kozlowo 8:1

A-klasa: Salęt Boże - Reduta Bisztynek 1:5
2017-05-13 Piłka nożna
A-klasa: Salęt Boże - Reduta Bisztynek 1:5

Sportowe Rozmowy

Sportowe Sylwetki

Andrzej Dawidziuk

Data i miejsce urodzenia: 30.05.1969 Mrągowo

Zawód: trener bramkarzy

Mrągowianin z pochodzenia to były trener bramkarzy piłkarskiej reprezentacji Polski prowadzonej przez Leo Benhakkera (2006-09). Obecnie pracuje nad formą bramkarzy w Lechu Pozna...

Sport na świecie