Sport Mrągowo Logo
Mrągowo24.info Logo

News

Zapowiedzi sportowe

Sobota, 30 Maj 2015
17:00 IV liga: MKS Zatoka Braniewo - GKS LZS Start Kozłowo
2015-05-30 Piłka nożna
17:00 IV liga: MKS Zatoka Braniewo - GKS LZS Start Kozłowo

17:00 Klasa okręgowa: MKS Jeziorany - MKS Kłobuk Mikołajki
2015-05-30 Piłka nożna
17:00 Klasa okręgowa: MKS Jeziorany - MKS Kłobuk Mikołajki

Niedziela, 31 Maj 2015
15:30 IV liga: OKS Stomil II Olsztyn - MKS Mrągowia Mrągowo
2015-05-31 Piłka nożna
15:30 IV liga: OKS Stomil II Olsztyn - MKS Mrągowia Mrągowo

14:00 Klasa A: UKS Start Kruklanki - KS LZS Fala Warpuny
2015-05-31 Piłka nożna
14:00 Klasa A: UKS Start Kruklanki - KS LZS Fala Warpuny

16:00 Klasa A: GLKS Jurand Barciany - GLKS Salęt Boże
2015-05-31 Piłka nożna
16:00 Klasa A: GLKS Jurand Barciany - GLKS Salęt Boże

14:00 Klasa B: KS Żagiel Piecki - KKS Granica II Kętrzyn
2015-05-31 Piłka nożna
14:00 Klasa B: KS Żagiel Piecki - KKS Granica II Kętrzyn

11:00 Juniorzy młodsi: MKS Mrągowia Mrągowo - MKS Zatoka Braniewo
2015-05-31 Piłka nożna
11:00 Juniorzy młodsi: MKS Mrągowia Mrągowo - MKS Zatoka Braniewo

Sobota, 06 Czerwiec 2015
17:00 IV liga: GKS LZS Start Kozłowo - GZPN Omulew Wielbark
2015-06-06 Piłka nożna
17:00 IV liga: GKS LZS Start Kozłowo - GZPN Omulew Wielbark

17:00 IV liga: MKS Mrągowia Mrągowo - GKS Mamry Giżycko
2015-06-06 Piłka nożna
17:00 IV liga: MKS Mrągowia Mrągowo - GKS Mamry Giżycko

16:00 Klasa A: KS LZS Fala Warpuny - G-SOFT SAS UNIA OLECKO
2015-06-06 Piłka nożna
16:00 Klasa A: KS LZS Fala Warpuny - G-SOFT SAS UNIA OLECKO

Wyniki Sportowe

Sobota, 23 Maj 2015
IV liga: MKS Mrągowia - Warmiak Łukta 2:3
2015-05-23 Piłka nożna
IV liga: MKS Mrągowia - Warmiak Łukta 2:3

Bramki: Kapusta 27, Niedźwiecki 59 - Lubowiecki (samobój) 29, Dada 54, Osenkowski 90

A-klasa: Salęt Boże - Warmianka Bęsia 1:1
2015-05-23 Piłka nożna
A-klasa: Salęt Boże - Warmianka Bęsia 1:1

A-klasa: Fala Warpuny - Jurand Barciany 1:1
2015-05-23 Piłka nożna
A-klasa: Fala Warpuny - Jurand Barciany 1:1

IV liga: Start Kozłowo - Victoria Bartoszyce 1:4
2015-05-23 Piłka nożna
IV liga: Start Kozłowo - Victoria Bartoszyce 1:4

Niedziela, 17 Maj 2015
IV liga: GZPN Omulew Wielbark - MKS Mrągowia Mrągowo 1:2
2015-05-17 Piłka nożna
IV liga: GZPN Omulew Wielbark - MKS Mrągowia Mrągowo 1:2

Bramki: Kwiecień 43 - Kapusta 27, 67
Mrągowia: Osmański - Kulig, Miąsko, Korbus, Tarnowski, Skonieczka (80 Wiśniewski), Majak, Kowalski (85 Adamiec), Niedźwiecki, Kapusta, Suchodolski (75 Bartycha)

Klasa okręgowa: MKS Kłobuk Mikołajki - RKS Orlęta Rema Reszel 0:3
2015-05-17 Piłka nożna
Klasa okręgowa: MKS Kłobuk Mikołajki - RKS Orlęta Rema Reszel 0:3

Bramki: Markisz 54, Jankiewicz 61, 80
Kłobuk: Kramek - Dogiel, Ł. Gawliński, Izdebski, Kerzkowski, Kuzyk (63 Samborski), Maciorowski, Ogonowski (60 Kaczmarski), Puszko, Serowik, Suchan

Klasa B: KS Żagiel Piecki - LKS Orkan Sątopy 9:0
2015-05-17 Piłka nożna
Klasa B: KS Żagiel Piecki - LKS Orkan Sątopy 9:0

Bramki: Rolka 19, Marcin Federowicz 52, Puławski 58, 69, Narel 64, 81, Malon 72, Włodkowski 74, Barycki 83,

Żagiel: Koślak - Berk, Marcin Federowicz (70 Mateusz Federowicz), Józefczuk, Narel, Piendyk, Polewaczyk (60 Malon), Puławski (70 Barycki), Roch, Rolka (75 Krupiński), Włodkowski

Juniorzy młodsi: UKS Naki Olsztyn - MKS Mrągowia Mrągowo 4:0
2015-05-17 Piłka nożna
Juniorzy młodsi: UKS Naki Olsztyn - MKS Mrągowia Mrągowo 4:0

Bramki: 44, 55, 68, 80

Mrągowia: Marcińczyk - Jakub Tomaszewski, Marczuk, Ciecierski, Kruszewski, Jędrzejczyk (67 Fabisiak), Niedźwiecki, Malinowski (41 Kowalewski), Bobrowski, Ślusarek, Spirydon.

Sobota, 16 Maj 2015
IV liga: MKS Błękitni Orneta - GKS LZS Start Kozłowo 0:1
2015-05-16 Piłka nożna
IV liga: MKS Błękitni Orneta - GKS LZS Start Kozłowo 0:1

Bramka: Łukasz Tabaka 41
Start: Cichy - Ambroziak, Bałdyga, Bendera, P. Biedka, S. Biedka, A. Foruś, Kruk, Marszałek, Ł.Tabaka (89 Bryszewski), Włoch

Klasa A: GLKS Salęt Boże - KS LZS Fala Warpuny 0:2
2015-05-16 Piłka nożna
Klasa A: GLKS Salęt Boże - KS LZS Fala Warpuny 0:2

Bramki: Paweł Nowicki 6, Marcin Paszkowski 60

Salęt: Paweł Miękiszewski - Bumbul (80 Olender), Cichowski, Jarka (70 Roman), Kowalczyk, Krysiak (35 Nowakowski), Pawłowski, Prałat, Romanowski, P. Szewczyk, Worobij

Fala: Gadomski - Borowski, Dudkowski, Gorczyca, Kurta, P. Nowicki (85 A. Nowicki), Paszkowski, Trzciński, B. Wójcik, D. Wójcik (90 Kamiński), J. Wójcik (88 Służała)

Niedziela, 03 Maj 2015
Klasa okręgowa: MKS Kłobuk Mikołajki – Pojezierze Prostki 0:1
2015-05-03 Piłka nożna
Klasa okręgowa: MKS Kłobuk Mikołajki – Pojezierze Prostki 0:1

Piątek, 01 Maj 2015
A-klasa: Salęt Boże – Mazur Wydminy 0:4
2015-05-01 Piłka nożna
A-klasa: Salęt Boże – Mazur Wydminy 0:4

B-klasa: Żagiel Piecki – Śniardwy II Orzysz 3:2
2015-05-01 Piłka nożna
B-klasa: Żagiel Piecki – Śniardwy II Orzysz 3:2

Bramki: Rolka 19, 65, Berk 35 – 30, 89

A-klasa: Olimpia Miłki - Fala Warpuny 1:2
2015-05-01 Piłka nożna
A-klasa: Olimpia Miłki - Fala Warpuny 1:2

Bramki: Paweł Nowicki, Daniel Wójcik

Sportowe Rozmowy

Sportowe Sylwetki

Anna Puławska

Klub: Baza Mrągowo

Dyscyplina: Kajakarstwo

Mrągowska kajakarka młodego pokolenia, trenuje pod okiem Andrzeja Matysiaka.

Sukcesy: Mistrzostwo Świata Juniorów (2014) - K2 500 m, K4 - 500 m

Mistrzostwo Europy Ju...

X Zamknij