Sport Mrągowo Logo
Mrągowo24.info Logo

Video: Tłumy biegaczy na Mrągowskim Biegowym Pikniku Wojskowym

Kilkuset biegaczy wystartowało w II Mrągowskim Biegowym Pikniku Wojskowym, który odbył się w Święto Wojska Polskiego 15 sierpnia. Piknik okazał się świetną okazją do sportowej rywalizacji, ale i promocji sportowego trybu życia.

Najmłodsi i ci nieco starsi biegacze mieli do pokonania trasy, w zależności od wieku, od 100 metrów do 10 kilometrów. Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy przyciągnął do Mrągowa rzesze miłośników biegania, wspólnie z ich rodzinami.

Na dystansie 10 kilometrów triumfował wśród mężczyzn Paweł Pszczółkowski, któremu ta sztuka udała się już drugi raz z rzędu. Kilkanaście metrów za nim na linię mety wpadł Tomasz Świątkowski, a na trzecim miejscu przybiegł Paweł Grygo. Najlepsze z mrągowian – Mateusz Reszka był 23 w „generalce”, ale pierwszy w klasyfikacji „mrągowskiej”.

Wśród kobiet pierwsza linię mety przekroczyła Beata Pokrzywińska z Polic. Drugie miejsce zajęła Maria Wojda, a trzecie Nina Jaremko.

Szczegółowe wyniki innych biegów wkrótce.

Zapraszamy do obejrzenia materiału video, w którym porozmawialiśmy z uczestnikami i organizatorami II Mrągowskiego Biegowego Pikniku Wojskowego.

Tekst i fot. Piotr Piercewicz

Wyniki


Dystans 10 km (open)

1 M20 Paweł Pszczółkowski M 1988 Olsztyn SKLEPBIEGOWY.COM 00:33:17.34
2 M20 Tomasz Świątkowski  M 1986 Osielsko WOSZK MRˇGOWO 00:33:41.01
3 M30 Paweł   Grygo M 1976 Łomża KS Łomżanie 00:33:54.35
4 M20 (1) Kamil Natowski M 1984 Brodnica RWT 00:34:25.44
5 Damian Świerczewski M 00:34:39.90
6 M20 (2) Kamil Chodorowicz M 1989 Morąg Finisz Morąg 00:34:55.37
7 M20 (3) Andrzej Godlewski M 1985 Borawskie KS Łomżanie 00:35:32.64
8 M50 (1) Leszek Stelwach M 1963 Pisz KP PSP Pisz 00:35:43.17
9 M30 (1) Adam Szydlik M 1976 Łomża KS ŁOMŻANIE 00:35:46.76
10 M30 (2) Bartek Osior M 1983 Wydminy BiegamBoLubię 00:35:48.93
11 M30 (3) Andrzej Luśnia M 1976 Kętrzyn Straż Graniczna 00:36:01.27
12 M20 (4) Tomasz Orłowski M 1986 Morąg Finisz Morąg 00:36:10.36
13 M40 (1) Bogdan Jarosz M 1967 Wrocław WOSZK MRĄGOWO 00:36:41.90
14 M30 (4) ROBERT NAJDZION M 1976 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 00:37:19.38
15 M50 (2) Henryk Kuciejczyk M 1959 Szydłowo Tempo Mława 00:37:22.91
16 M30 (5) Sławomir Atala M 1981 Lidzbark Warmiński 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy 00:37:23.34
17 M20 (5) Paweł Czapla M 1988 Lidzbark Warmiński 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy 00:37:32.75
18 M30 (6) Daniel Dębiński M 1980 OsielskoWOSzK Mrągowo 00:37:39.18
19 M30 (7) Marek Kapela     M 1982 Dobrodzień 00:37:50.67
20 M20 (6) Rafał Suchodolski    M 1984 00:37:51.66
21 M40 (2) Karol Krzyżanowski M 1972 Rajgród Maratonka Grajewo 00:37:56.40
22 M20 (7) Mateusz Reszka M 1993 Mrągowo 00:38:13.41
23 M30 (8) Marek Gojło M    1974 Olsztyn 00:38:19.98
24 M20 (8) Jacek Ilecki M 1985 Gdańsk 00:38:25.37
25 M30 (9) Adam Jakubowski M 1978  Lidzbark Warmiński 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy 00:38:36.54
26 M30 (10 Rafał Olkowski M 1979 Lidzbark Warmiński 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy 00:38:45.29
27 M20 (9) Dawid KARNIŁOWICZ M 1984 Gołdap Łowcy Przygód Gołdap 00:38:48.30
28 M30 (11) Robert Janecki M 1974 Mrągowo 00:38:53.02
29 M50 (3) Piotr Łożyński M 1963 Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 00:38:55.16
30 M20 910) Marcin Brynda M 1988 Olecko Maratonka Grajewo 00:39:02.41
31 M30 (12 Krzysztof Krygielski M 1975 00:39:11.77
32 M50 (4) Andrzej Kuropatwa M 1963 Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 00:39:12.77
33 M30 (13) Tadeusz Barszczewski M  1974 Mrągowo KBM 00:39:20.22
34 M20 911) Krystian SOSNOWSKI M  1985 Bartoszyce 20 BBZ 00:39:22.21
35 M20 (12) Marcin Siudej M 1984 Mrągowo KBM 00:39:26.58
36 M30 (14)  Piotr Ferszt  M 1981 Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 00:39:27.21
37 M20 (13)  Grzegorz Soborski M 1984 Węgorzewo 11 Mazurski Pułk Artylerii 00:39:59.23
38 M40 (3)    Eryk Szuba  M 1972 Warszawa Boruta Running Team 00:40:11.11
39 M20 (14)  Marcin SOSNOWSKI M 1987 Bartoszyce 20 BBZ 00:40:22.09
40 M40 (4) Jerzy Gwardjak M 1966 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 00:40:23.45
41 M50 (5) Marek Długosz M 1962 Mrągowo KBM 00:40:33.35
42 M40 (5) Artur BRYŁA M 1971 BARTOSZYCE 20 BZ 00:40:35.43
43 M40 (6) Sławomir Mąka M 1966 Ostrołęka KB OTOK Ostrołęka 00:40:50.52
44 M40 (7) Krzysztof Drężek M 1965 Grajewo Maratonka Grajewo 00:41:06.12
45 M30 (15 Przemysław Flaga M 1983 Barczewo 00:41:13.43
46 M40 (8) Jacek Dorbach M 1973 Wydminy biegam bo lubię 00:41:16.42
47 M30 (16)  Kamil Kaczyński M 1977 Morąg Finisz Morąg 00:41:19.14
48 M50 (6) Roman Groński M   1954 00:41:22.44
49 M20 (15)  Kamil Lullis   M 1984 Mragowo KBM 00:41:37.34
50 M20 (16) Paweł Tabaka M 1991 Pasym 00:41:49.83
51 M30 (17) Jarosław Olejnik M 1978 Kętrzyn 00:42:01.41
52 M30 (18)  Tomasz Bukwa M 1982 Gołdap Łowcy Przygód Gołdap 00:42:03.36
53 M40 (9) Adam Szok M    1973 Olsztyn 00:42:16.75
54 M30 (19)  Karol Krasowski M 1979 Warszawa Mrągowo 00:42:27.36
55 M20 (17)  Grzegorz ¦lesicki M 1984  Lidzbark Warmiński AKB LIDZBARK WARMIŃSKI 00:42:31.18
56 M30 (20)  Marcin Zarębski M 1982 Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 00:42:36.72
57 M20 (18)  Jacek Jagielski M 1997 Grajewo Maratonka Grajewo 00:42:37.05
58 M20 (19) Szymon Lipiński M 1994 Olsztyn 00:42:41.49
59 M60 (1) JANUSZ KOSOWSKI M 1952 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 00:42:43.59
60 K20 Beata Pokrzywińska K 1986 Police BiegamBoLubię 00:42:46.43
61 M20 (20)  Damian Domian M 1984   Szczytno JW 2031 Lipowiec 00:43:18.85
62 M20 (21)  MATEUSZ KIELAR M 1989 LIPIE 11 MPA WĘGORZEWO 00:43:33.60
63 M50 (7) Mariusz Pozdrawiam M 1958 Giełczyn Giełczyn Biega 00:43:35.58
64 M20 (22)  Damian Habyk M 1988 GIŻYCKO żołnierz 8 kz/2bz 00:43:43.34
65 M40 (10) Piotr Kozłowski  M 1967 Pisz 00:43:44.00
66 M30 (21) Grzegorz Dylak M 1977 00:43:46.26
67 M30 (22)  Marcin Warchoł M 1983 Wydminy Biegam bo lubie 00:43:55.43
68 M40 (11) MACIEJ ROMANOWICZ M 1966 OLSZTYN 00:43:58.62
69 M40 (12) Waldemar Wełnicki M 1972 Zamość k. Bydgoszczy 00:43:59.43
70 M30 (23)  Krzysztof Jurgielski M 1978 Węgorzewo 11 MPA 00:44:06.02
71 K20 Maria  WOJDA K 1996 Gołdap Łowcy Przygód Gołdap 00:44:06.12
72 M30 (24)  Andrzej Juchniewicz M 1982 Lidzbark Warmiński AKB Lidzbark Warmiński 00:44:11.72
73 K20 Nina Jaremko K 1994 Bartoszyce UKS Jedynka Bartoszyce 00:44:15.42
74 M20 (23)  Krystian Sikorski M 1992 Bartoszyce UKS Jedynka Bartoszyce 00:44:17.21
75 M30 (25) Kamil Balcewicz M 1978 Mrągowo 00:44:25.62
76 M30 (26) MARCIN KACZOREK M 1975  JÓZEFÓW 00:44:25.62
77 M50 (8) Jerzy Laszczak  M 1961 Olsztyn 00:44:34.21
78 M20 (24) Karol Annasz M 1990 Mrągowo KBM 00:44:37.08
79 M20 (25) Hubert Łempicki M 1988 Kętrzyn 00:44:40.09
80 M50 (9) STANISŁAW   ZAPADKA M                    1955 Mrągowo KBM 00:44:43.21
81 M40 (13) Bogusław Smoleń M 1968 Olsztyn 00:44:45.76
82 M30 (27)  Dawid Bielski M 1981 Szczytno KPP Szczytno 00:44:51.87
83 M30 (28) Mirosław KOŁODZIŃSKI M 1978 BARTOSZYCE 00:44:55.46
84 M30 (29)  MARIUSZ KALECIAK M 1974 GIŻYCKO BBL GIŻYCKO 00:44:57.44
85 M20 (26)  Kamil Chrzanowski M 1991 Baranowo   00:45:09.43
86 M30 930) Artur PŁACZEK M 1977 Giżycko BBL Giżycko 00:45:21.37
87 M30 (31) Paweł Olender    M 1977 Trucht Mrągowo 00:45:24.23
88 K30 (1) Edyta Organek K 1977 Giżycko BiegamBoLubię 00:45:34.86
89 M30 (32) Daniel Gibuła M 1977 Giżycko BBL Giżycko 00:45:47.50
90 M50 (10)  Sławomir Michalczuk M 1961 Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 00:45:53.67
91 M30 (33)  Andrzej Dolat M 1977 Olsztyn Brzeziny Olsztyn 00:45:54.78
92 K30 (2) Anna Bojarska K 1979 Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 00:45:55.00
93 M20 (27) Piotr Jastrzębski M 1984 Olsztyn Szesnastka Olsztyn 00:45:56.96
94 K30 (3) Katarzyna Komorowska-Sołodowczuk K   1981 Lidzbark Warmiński 00:45:59.67
95 M30 (34) MAREK SZOK M 1981 CZARNOCIN I JOGURT DZIENNIE 00:46:06.78
96 M30 (35)  158 Paweł Mroziki M 1976 Mrągowo 00:46:08.11
97 K40 (1) ANNA ROMANOWICZ K 1970   OLSZTYN 00:46:08.39
98 M60 (2) ZENON MARKOWICZ M 1951 BARCZEWO PISA-BARCZEWO 00:46:09.72
99 M30 (36) Łukasz Arendt   M 1979 Zgierz 00:46:27.60
100 M50 (11) JOZEF MAŁKINSKI M 1957 BYDGOSZCZ RWT 00:46:32.59
101 M60 (3) Zbigniew Łuński M 1952 Mrągowo KBM 00:46:34.30
102 M20 (28)  Marcin Kończyło M 1995 Węgorzewo 00:46:40.21
103 K20 (1) Justyna Gacek K 1995 00:46:40.21
104 M40 (14) Krzysztof PASZKO M 1969 SĘDŁAWKI 00:46:44.68
105 K30 (4) Sylwia Cymek K 1978 Kalinowo K.S łomżanie 00:46:47.61
106 M30 (37) Andrzej Jackowski M 1983 Czarnocin  KS ŁOMŹANIE 00:46:54.97
107 M30 (38)  Marcin Gerus  M 1981 Nidzica 00:46:55.96
108 M20 (29) Dawid Noceń M 2000 Sulejówek niezrzeszony 00:46:57.37
109 M30 (29)  Przemysław    Nawojczyk M  1981 Kętrzyn 00:46:58.91
110 M30 (40)  Cezary Zbrzeźny M 1981 Szczytno 00:47:26.03
111 M30 (41) Przemysław Zieliński M 1976 Olsztyn 00:47:34.91
112 M20 (30)  Fabian Clajot   M 1993 Olsztyn 00:47:37.65
113 M50 (12)  KAROL WILD  M 1961 WEGORZEWO 00:47:39.10
114 M30 (42) Zbigniew Sękowski M 1975 Mrągowo   KBM 00:47:50.92
115 M40 (15) Ryszard Żukowski M 1966 00:47:52.02
116 M30 (43) Krzysztof Jaworek M 1976 Warszawa  KBM 00:47:59.59
117 M20 (31) Kamil Kosiorek M 1990 Szczytno brak 00:48:11.07
118 M50 (13) Leszek Miku M 1959 Dobre Miasto biegam dla przyjemności 00:48:19.18
119 M40 (16) Jan Kłos M  1964 Olsztyn AKM Olimp Olsztyn/PAN Olsztyn 00:48:20.67
120 M30 (44)  IRENEUSZ ŁAWRYNOWICZ M 1976 OLSZTYN 00:48:24.33
121 K30 (5)   Emilia Wołyniec K 1983 Gołdap Łowcy Przygód Gołdap 00:48:25.90
122 K20 (2) Kamila Przychodko K 1987 Szczytno 00:48:26.81
123 K20 (3) Elżbieta Olfier K  1987 Sucha Wieś 00:48:26.81
124 K20 (4)   Magda Sekścińska K 1984 Giełczyn KS Łomżanie 00:48:28.08
125 M20 (32) Jan Pabisem M 1996 Grajewo 00:48:30.46
126 M50 (14)  Wiktor Parciak M 1961 Mrągowo 00:48:33.89
127 M30 (45) Marcin BIEGAJ M 1982   Bartoszyce 20BBZ 00:48:42.90
128 M40 (17) TOMASZ     GRUDKOWSKI M 1970 AKB GIMNAZJUM 1 SZCZYTNO 00:48:59.12
129 M40 (18)  Robert Olech   M 1972 Bisztynek 00:49:01.11
130 K20 (5) Anna Zawierucha K 1989 Lidzbark Warmiński 00:49:01.11
131 M30 (46)  Urlich Staudinger M 1977 Swiss 00:49:05.38
132 M20 (33) RAFAŁ CZARNECKI M    1987 SZCZYTNO 11 MPA WĘGORZEWO 00:49:17.65
133 M30 (47) Przemysław Wiwigacz M 1977 00:49:21.73
134 M20 (34) Artur Kobiałka M 1989 Miłakowo Finisz Morąg 00:49:25.73
135 M50 (15) Andrzej Gajewski M 1960 Olsztyn Gajówka 00:49:38.32
136 M20 (35) Konrad Zboina M 1984 Warszawa Imielin Zoo 00:49:46.96
137 K30 (6) Olga Kędzierwska K 1983 Giżycko 00:49:50.45
138 K30 (7) Alicja Barszczewska K 1976 Mrągowo KBM 00:49:51.63
139 M50 (16) Waldemar   Hyś M 1958 Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 00:49:56.49
140 M20 (36) Emil Naszydłowski M 1984 Suchedniów Kruk Suchedniów 00:50:11.70
141 K20 (6) Joanna Jabłczyński K 1985 Warszawa 00:50:12.69
142 K20 (7)   Marzena WYSZKOWSKA K 1984 Mrągowo WOSZK Mrągowo 00:50:13.91
143 M30 (48)  Grzegorz Wejkuć M 1978 Mrągowo 00:50:23.00
144 K30 (8) Daria Gerus K    1982 Nidzica 00:50:30.45
145 M30 (49) Marcin Grochowski M 1974 Warszawa Masters 00:50:31.85
146 M30 (50)  Bartosz Kulas M 1974 BYDGOSZCZ 00:50:34.47
147 M40 (19)  Wojciech Jegliński M 1972 Olecko 00:50:37.09
148 M30 (51) PIOTR CHOMICKI M 1979 OLSZTYN ŻÓŁWI CHOMIK 00:50:53.85
149 M40 (20)  Jan Rogowski  M 1964 Mrągowo 00:51:08.36
150 M40 (21) Robert Śmiełowski M 1971 Biskupiec amator 00:51:10.85
151 K20 (8) Julia Sienkiewicz K 1997 Olecko 00:51:10.85
152 M30 (52)  Michał Nowak M 1976 Łódź  00:51:14.39
153 K30 (9) Joanna Parzych  K 1976 Mrągowo 00:51:24.80
154 K20 (9) Paulina Menzińska K 1991  Morąg Finisz Morąg 00:51:30.72
155 M50 (17) Stanisław Bałdyga M 1959 Szczytno   KP PSP Szczytno 00:51:32.19
156 K20 (10) Kamila Bałdyga K 1986 Szczytno KMP Olsztyn 00:51:33.48
157 M30 (53)  Piotr Kubarewicz M 1980 Biskupiec 00:51:49.37
158 M40 (22) Jerzy Szynkowski M 1966 Mrągowo KBM 00:51:52.49
159 M60 (4) LESZEK MOCZYNSKI M 1951 BYDGOSZCZ 00:51:58.28
160 M30 (54) Mariusz Noceń M 1975 Sulejówek niezrzeszony 00:52:13.64
161 M60 (5) Ryszard Szparak M 1951 biegam bo lubię 00:52:16.90
162 M30 (55)  Szczepan Maciejewski M 1975 WEGORZEWO 00:52:27.46
163 M20 (37)  Hubert Grygo  M 1995 Krutyń 48 00:52:35.54
164 M20 (38) Paweł Czepan M 1986 Olsztyn Biegowy Olsztyn 00:52:59.84
165 M30 (56) Jacek Lachman M 1983 Mrągowo 00:53:01.03
166 K20 (11) Anna Szponar K 1993 Olecko Maratonka Grajewo 00:53:06.48
167 K30 (10) 195 Małgorzata Moszczyńska K 1975 Olsztyn BBL Olsztyn 00:53:10.57
168 K30 (11) Anna Zinkiewicz K 1982 Giżycko Bbl Giżycko 00:53:14.14
169 M20 (39)  Wojciech Połomka M 1988 Oradent Team 00:53:41.54
170 M40 (23)  Krzysztof Sadłowski M 1973  Mrągowo 00:53:43.22
171 K30 (12)   Sylwia Zalewska K 1981 Giżycko 00:53:47.21
172 M20 (40) Łukasz Remfeld M 1996  Grajewo Maratonka Grajewo 00:53:54.11
173 K30 (13)   Justyna Niczyporuk K 1982   Hajnówka 00:53:58.33
174 M30 (57) Piotr Iwaniuk M 1980 Hajnówka RKB Hajnówka 00:53:59.55
175 M40 (24)  Przemysław    Kuźmiński M  1968 Mrągowo 00:54:00.43
176 K20 (12)   Joanna Maciejewska K 1984  Gdańsk 00:54:13.77
177 K20 (13) Paula Długosz K 1989 Mrągowo KBM 00:54:15.86
178 K30 (14) Marlena Adamusiak K 1983 Rumia Biegam za Ablem Team 00:54:17.42
179 K30 (15) Monika Czaplicka K 1976 Mrągowo KBM 00:54:27.96
180 M30 (58) Tomasz Wójcicki M 1975 Mrągowo 00:54:44.87
181 M50 (18) ARTUR TROCHIMOWICZ M 1961 AKB GIMNAZJUM 1 SZCZYTNO 00:55:09.49
182 K20 914)  Justyna Bogusz K 1994 Mrągowo 00:55:12.02
183 M60 (6)  Jan Ambrożko M 1938 Olsztyn ul. Iwaszkiewicza 28/11 AKM Olimp Olsztyn 00:55:40.58
184 M60 (7)  Tadeusz Chmielewski M 1947 Wydminy BBL Wydminy 00:55:55.55
185 M50 (19)  Jarosław Jarosz M 1957 Bartoszyce 00:56:17.56
186 M40 (25)  58 Sławomir Sienkiewicz M 1971 Olecko 00:56:32.00
187 M20 (41)  Marcin Baluta  M 1986 Bydgoszcz 00:56:34.51
188 M60 (8)  Zygmunt Sadowski M 1950 Mrągowo KBM 00:56:37.75
189 M60 (9 Jan Bagiński M  1945 Olecko 00:56:41.02
190 K50 (1)   Barbara Kosakowska-Szutkowska K 1955 Olsztyn Bbl Olsztyn 00:56:43.32
191 K20 (15) Beata Jurewicz K 1985 Gołdap Łowcy Przygód Gołdap 00:56:52.03
192 K20 (16) Magda Kiewluk K  1986 00:56:54.62
193 M20 (42) ANNA OLENDER K 1984 MRĄGOWO 10 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWY 00:56:57.34
194 M50 (20) Sławomir Szutkowski M   1956 AKM Olimp Olsztyn 00:56:59.71
195 M20 (43) Bartosz Kojro M 1985 Szczytno AKB Narwany 00:58:06.45
196 M40 (26)  Janusz Madej  M 1967 Mrągowo 00:58:33.51
197 K30 (16)   Marta Rasińska K 1981 Radzimin 00:59:33.36
198 M50 (21)  Władysław Borucki M 1955 Długa Szlachecka 00:59:35.34
199 K40 (2) Izabela ŁOWICKA BRYŁA K 1971 BARTOSZYCE 01:00:08.58
200 K30 (17) ANNA MISIOŁEK K 1978 SZCZYTNO   11 MPA WĘGORZEWO 01:00:12.78
201 K20 (17) Paulina Lipka    K 1985 Olsztyn 01:00:38.75
202 K50 (2)   HALINA GAJEWSKA K 1963 OLSZTYN GAJÓWKA 01:01:20.37
203 M30 (59)  Maciej Grabowski M 1978 Warszawa 01:01:32.68
204 K30 (18) Elżbieta Turkowska K 1978 01:03:04.90
205 K30 (19) 152 HONORATA SKIEPKO K 1975 AKB GIMNAZJUM 1 SZCZYTNO 01:03:16.52
206 K40 (3) Wioleta Rogowska K 1968 01:03:37.57
207 K20 (18) Paulina Czerniakowska K  1985 Morąg Finisz Morąg 01:04:55.36
208 M50 (22)  Andrzej Tercjak M 1963 Oradent Team 01:05:01.08
209 M40 (27) Józef Kraszewski M 1966 Marcinkowo Oradent Team 01:05:02.79
210 M40 (28) Jarosław Matusiewicz M  1966 Olsztyn Oradent Team 01:05:03.19
211 K50 (3) Regina Łuńska K 1956 Mrągowo KBM 01:05:48.35
212 M40 (29) Jerzy-Piotr  Gajewski M 1964 OLSZTYN GAJÓWKA 01:06:11.54
213 K40 (4) Barbara Gajewska K 1964 OLSZTYN GAJÓWKA 01:06:12.22
214 K50 (4)   Zofia Szuba  K 1953 Warszawa Boruta Running Team 01:06:25.50
215 K20 (19) Dorota Szponar K 1990 OLECKO 01:06:35.82
216 K30 (20) Agnieszka   Sobień K 1977 Warszawa Boruta Running Team 01:08:39.73
217 M30 (60)  Mariusz Pliszewski M 1975 Mrągowo 01:08:40.87
218 M20 (44) Mateusz Goanec M 1998 Le Mans, Francja Oradent Team 01:09:30.15
219(1) Zosia Milczarek K 2002    Warszawa 01:10:27.65
220 K50 (5) 40 Bożena Frydrych K 1957 Warszawa 01:11:40.48
221 M60 (10)  Henryk Marek M 1947 Warszawa 01:11:52.39

Reklama

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Zapowiedzi sportowe

Sobota, 28 Październik 2017
15:00 Klasa okręgowa: LKS Łyna Sępopol - KS Żagiel Piecki
2017-10-28 Piłka nożna
15:00 Klasa okręgowa: LKS Łyna Sępopol - KS Żagiel Piecki

15:00 A-klasa: GLKS Salęt Boże - LKS Pogoń Banie Mazurskie
2017-10-28 Piłka nożna
15:00 A-klasa: GLKS Salęt Boże - LKS Pogoń Banie Mazurskie

15:00 A-klasa: GKS LZS Start Kozłowo - SKFIR Kowalak Kowale Oleckie
2017-10-28 Piłka nożna
15:00 A-klasa: GKS LZS Start Kozłowo - SKFIR Kowalak Kowale Oleckie

Niedziela, 29 Październik 2017
13:00 IV liga: MMKS Concordia Elbląg - MKS Mrągowia Mrągowo
2017-10-29 Piłka nożna
13:00 IV liga: MMKS Concordia Elbląg - MKS Mrągowia Mrągowo

14:00 A-klasa: MKS Kłobuk Mikołajki - LKS Reduta Bisztynek
2017-10-29 Piłka nożna
14:00 A-klasa: MKS Kłobuk Mikołajki - LKS Reduta Bisztynek

Sobota, 04 Listopad 2017
13:30 IV liga: MKS Mrągowia Mrągowo - MKS Zatoka Braniewo
2017-11-04 Piłka nożna
13:30 IV liga: MKS Mrągowia Mrągowo - MKS Zatoka Braniewo

13:30 Klasa okręgowa: KS Żagiel Piecki - SKS Szczytno
2017-11-04 Piłka nożna
13:30 Klasa okręgowa: KS Żagiel Piecki - SKS Szczytno

Sobota, 11 Listopad 2017
13:30 IV liga: RKS Orlęta Rema Reszel - MKS Mrągowia Mrągowo
2017-11-11 Piłka nożna
13:30 IV liga: RKS Orlęta Rema Reszel - MKS Mrągowia Mrągowo

13:30 Klasa okręgowa: KS Śniardwy Orzysz - KS Żagiel Piecki
2017-11-11 Piłka nożna
13:30 Klasa okręgowa: KS Śniardwy Orzysz - KS Żagiel Piecki

Sobota, 18 Listopad 2017
13:00 IV liga: MKS Korsze - MKS Mrągowia Mrągowo
2017-11-18 Piłka nożna
13:00 IV liga: MKS Korsze - MKS Mrągowia Mrągowo

Wyniki Sportowe

Niedziela, 01 Październik 2017
A-klasa: Kłobuk Mikołajki – Pogoń Banie Mazurskie 2:1
2017-10-01 Piłka nożna
A-klasa: Kłobuk Mikołajki – Pogoń Banie Mazurskie 2:1

Bramki: Michał Maciorowski 44, Przemysław Wierzchowski (sam.) 70 - Radosław Szewczuwianiec 20

Sobota, 30 Wrzesień 2017
A-klasa: Fala Warpuny – Salęt Boże 1:1
2017-09-30 Piłka nożna
A-klasa: Fala Warpuny – Salęt Boże 1:1

Bramki: Daniel Wójcik 72 - Andrzej Krysiak 74

Klasa okręgowa: Warmia Olsztyn - Żagiel Piecki 3:1
2017-09-30 Piłka nożna
Klasa okręgowa: Warmia Olsztyn - Żagiel Piecki 3:1

Bramki: Piotr Paderewski 33, Fabian Smoliński 85, Bartosz Rosiak 90 - Paweł Bloch 17

IV liga: Motor Lubawa - MKS Mrągowia Mrągowo 0:0
2017-09-30 Piłka nożna
IV liga: Motor Lubawa - MKS Mrągowia Mrągowo 0:0

Niedziela, 24 Wrzesień 2017
A-klasa: Kowalak Kowale Oleckie – Kłobuk Mikołajki 3:3
2017-09-24 Piłka nożna
A-klasa: Kowalak Kowale Oleckie – Kłobuk Mikołajki 3:3

Bramki: Olaf Niesterow 23, Krystian Kuźba 62, 69 - Piotr Szewczyk 14, Mateusz Murach 31, 44

Sobota, 23 Wrzesień 2017
IV liga: MKS Mrągowia - Unia Susz 2:1
2017-09-23 Piłka nożna
IV liga: MKS Mrągowia - Unia Susz 2:1

Bramki: Rusiecki 17, Spirydon 78 - Karczewski 67

Klasa okręgowa: Żagiel Piecki – Cresovia Górowo Iławeckie 2:3
2017-09-23 Piłka nożna
Klasa okręgowa: Żagiel Piecki – Cresovia Górowo Iławeckie 2:3

Bramki: Szymon Nałysnyk 35, 66 - Paweł Szymański 9, Daniel Wierzbowski 40, 47

A-klasa: Salęt Boże - Start Kruklanki 2:2
2017-09-23 Piłka nożna
A-klasa: Salęt Boże - Start Kruklanki 2:2

Bramki: Adam Wandyk 24, Radosław Pawłowski 47 - Robert Wasiak 65, Mateusz Dębek 74

A-klasa: Reduta Bisztynek – Fala Warpuny 1:3
2017-09-23 Piłka nożna
A-klasa: Reduta Bisztynek – Fala Warpuny 1:3

Bramki: Tymoteusz Tomasik 57, Kryspin Graczyk 13, Marceli Graczyk 41, Michał Piwowarczyk 63

A-klasa: Start Kozłowo – Mazur Wydminy 0:6
2017-09-23 Piłka nożna
A-klasa: Start Kozłowo – Mazur Wydminy 0:6

Środa, 30 Sierpień 2017
II runda WPP: MKS Mrągowia Mrągowo - Znicz Biała Piska 1:4
2017-08-30 Piłka nożna
II runda WPP: MKS Mrągowia Mrągowo - Znicz Biała Piska 1:4

Sobota, 26 Sierpień 2017
IV liga: Tęcza Miłomłyn – Mrągowia Mrągowo 0:1
2017-08-26 Piłka nożna
IV liga: Tęcza Miłomłyn – Mrągowia Mrągowo 0:1

Bramka: Sebastian Kowalski 37

Klasa okręgowa: Żagiel Piecki – LKS Różnowo 2:9
2017-08-26 Piłka nożna
Klasa okręgowa: Żagiel Piecki – LKS Różnowo 2:9

Bramki dla Żagla: Michał Januszkiewicz 23, Przemysław Kulig 43

A-klasa: Salęt Boże – Pojezierze Prostki 4:1
2017-08-26 Piłka nożna
A-klasa: Salęt Boże – Pojezierze Prostki 4:1

Bramki: Adrian Styliaras 13, Rafał Mikołajczuk 63, 80, Patryk Kaszuba 66 - Tomasz Pampuch 31

Sportowe Rozmowy

Sportowe Sylwetki

Karol Jabłoński

Data i miejsce urodzenia: 25.08.1962

Klub: Baza Mrągowo

Polski żeglarz, sternik jachtowy, skiper. Jeden z najbardziej znanych i najbardziej utytułowanych żeglarzy w naszym kraju.

Sukcesy:

2013 Mistrzostwa Eu...

Sport na świecie