Sport Mrągowo Logo
Mrągowo24.info Logo

Regaty Bazy Mrągowo. Mocni gospodarze

Przez trzy dni na wodach jeziora Czos odbywały się Mistrzostwa Bazy Mrągowo, połączone tradycyjnie z Mistrzostwami Województwa w niektórych klasach. Na podium w różnych klasach nie brakowało mrągowskich akcentów.

Regat o Puchar Bazy Mrągowo nie trzeba jakoś specjalnie reklamować, bo żeglarze z całej Polski doskonale znają mrągowski klub i jezioro Czos. Przyjeżdżają chętnie, czego dowodem jest liczba około 300 zawodników, którzy stawili się na starcie tegorocznych regat.

Nie zabrakło oczywiście mocnych mrągowskich akcentów, bo w swoich klasach wygrywali: Cezary Sternicki / Maciej Lipiński (klasa 470) Amelia Linowska / Julia Chmiel (klasa L'Equipe), Wiktor Kocenko (Techno 4.0), Nadia Kulik (Techno 5.8), Michał Warzocha (RS:X).

Pełne wyniki poniżej.

Klasa 420
1 Jakub Gołębiowski, Filip Szmit, 2002, MOS SSW Iława/MBSW Giżycko 15,0 1 1 (6) 3 2 3 3 2
2 Kacper Paszek, Bartosz Reiter, 2000, OKŻ Olsztyn 16,0 (4) 4 2 4 1 1 1 3
3 Seweryn Wysokiński, Mateusz Jankowski, 1999, MKS 2 Warszawa/CSW OPTY Ustka 17,0 5 2 1 1 5 (11) 2 1
...
9 Mateusz Buło, Jakub Michałowski, 2003, KS BAZA Mrągowo 72,0 11 11 (13) 11 11 7 10 11
...
15 Mateusz Białek, Daniel Sahaidok, 2003, KS BAZA Mrągowo 100,0 14 14 (15) 13 15 15 15 14

Klasa 470
1 Cezery Sternicki, Maciej Lipiński, 1998, KS BAZA Mrągowo 7,0 (1) 1 1 1 1 1 1 1
2 Agnieszka Stefańska, Marcin Gontarz, 1984, KS BAZA Mrągowo 15,0 2 2 2 2 2 2 (dnc) dnc

Klasa L’Equipe
1 Amelia Linowska, Julia Chmiel, 2003, KS BAZA Mrągowo 7,0 (1) 1 1 1 1 1 1 1          
2 Hubert Bałdyga, Grzegorz Sitarek, 2003, KS BAZA Mrągowo 19,0 4 2 2 (5) 2 5 2 2          
3 Jakub Miszczak, Maxym Richter, 2004, KS SPÓJNIA Warszawa 24,0 2 3 3 3 (6) 4 6 3         
4 Malwina Podisad, Hanna Kulis, 2006, KS BAZA Mrągowo 24,0 5 4 4 2 3 3 3 (7)          
...
6 Julianna Wypych, Aleksander Ropulewski, 2004, KS BAZA Mrągowo 37,0 6 5 7 (8) 4 6 4 5     
...    

Klasa Optimist
1 Joanna Fabisiak, Kobieta, 2003, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 9,0 1 1 3 4 (11)
2 Patryk Chełkowski, Mężczyzna, 2006, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 9,0 (7) 4 1 2 2
3 Ignatiy Mikhailets, Mężczyzna, 2004, Belarus Minsk RZOP 15,0 9 (10) 4 1 1
...
7 Mateusz Gigielewicz, Mężczyzna, 2005, KS BAZA Mrągowo 39,0 12 15 (bfd) 3 9
...
29 Antoni Koźmiński, Mężczyzna, 2006, KS BAZA Mrągowo 116,0 44 18 26 (51) 28
...
37 Radosław Parzych, Mężczyzna, 2005, KS BAZA Mrągowo 137,0 (46) 33 27 32 45
...
42 Maciej Szawkowski, Mężczyzna, 2008, KS BAZA Mrągowo 151,0 37 30 (54) 33 51
43 Tomasz Rataj, Mężczyzna, 2007, KS BAZA Mrągowo 152,0 25 47 45 35 (48)
44 Daniel Łachacz, Mężczyzna, 2008, KS BAZA Mrągowo 155,0 32 50 (58) 18 55
...
47 Filip Szloński, Mężczyzna, 2007, KS BAZA Mrągowo 170,0 54 34 49 (69) 33
...
57 Zuzanna Maliniewicz, Kobieta, 2007, KS BAZA Mrągowo 202,0 41 60 60 41 (63)
...

Klasa Techno 4,0
1 Wiktor Kocenko 2005 M BAZA Mrągowo 1 1 1 1 (1) 4.0
2 Lena Mańkucka 2005 K GKŻ Gdańsk 2 3 2 2 (3) 9.0
3 Piotr Sokolnicki 2005 M UKS Kałębie Osiek (4) 2 3 3 2 10.0
4 Dawid Sawicki 2006 M BAZA Mrągowo 3 4 5 5 (7) 17.0
...

Klasa Techno 5.8
1 Nadia Kulik 2005 K BAZA Mrągowo 1 1 1 1 (1) 4.0
2 Jan Her 2004 M YKP Warszawa 2 4 2 (4) 3 11.0
3 Wiktoria Giec 2006 K YKP Warszawa 4 3 (4) 3 2 12.0
...

Klasa Techno 6,8
1 Tomasz Skowronek 2003 M GKŻ Gdańsk 2 3 1 1 (6) 7.0
2 Michał Lis 2004 M BAZA Mrągowo (5) 1 3 2 3 9.0
3 Oliwia Chomka 2004 K BAZA Mrągowo (4) 2 2 3 2 9.0
...
12 Adam Klecan 2005 M BAZA Mrągowo 14 10 9 (13) 9 41.0
15 Dawid Gogołowski 2004 M BAZA Mrągowo 15 16 15 10 (16) 56.0
16 Aleksander Żyłka 2003 M MKŻ Mikołajki 16 15 14 15 (17) 60.0

Klasa Techno 7.8
1 Dominik Lewiński 2002 M GKŻ Gdańsk 1 1 1 1 (1) 4.0
2 Aleksander Biene 2002 M SKŻ Sopot (3) 3 2 2 2 9.0
3 Daniel Ugniewski 2003 M GKŻ Gdańsk 2 (8) 3 4 5 14.0
4 Krzysztof Leński 2002 M BAZA Mrągowo 6 2 4 7 9 19.0
...
8 Oliwier Przybylak 2004 M BAZA Mrągowo 10 (10) 6 8 3 27.0
9 Kamila Niedbała 2003 K BAZA Mrągowo 7 6 10 (14) 6 29.0
...

Klasa Klasa RS:X
1 Michał Warzocha 1999 M BAZA Mrągowo 2 2 1 1 (3) 6.0
2 Maciej Zalewski 2001 M BAZA Mrągowo 1 3 3 (6) 2 9.0
3 Dawid Litwinek 2001 M BAZA Mrągowo (6) 5 2 2 1 10.0
...
5 Magdalena Majewska 1999 K BAZA Mrągowo 3 1 8 5 9 17.0
6 Jędrzej Cituk 2001 M BAZA Mrągowo (8) 6 6 4 4 20.0
...
8 Jakub Pyrek 2003 M BAZA Mrągowo 5 7 5 12 (13) 29.0
...

Reklama

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

#1 Ustawki 2017-10-16 19:04
Coraz mniej sportu w tym sporcie. Niektóre wyniki zostały ustawione po regatach. Jurorzy postarali się aby wyniki byłe korzystne finansowo dla klubów. Szkoda zawodników ich miejsca w tabeli niekoniecznie są prawdziwe. Szkoda że liczy się tylko kasa. Wiedzą o tym wszyscy zainteresowani.
Proszę o inne komentarze w tym temacie
Cytuj

Zapowiedzi sportowe

Sobota, 28 Październik 2017
15:00 Klasa okręgowa: LKS Łyna Sępopol - KS Żagiel Piecki
2017-10-28 Piłka nożna
15:00 Klasa okręgowa: LKS Łyna Sępopol - KS Żagiel Piecki

15:00 A-klasa: GLKS Salęt Boże - LKS Pogoń Banie Mazurskie
2017-10-28 Piłka nożna
15:00 A-klasa: GLKS Salęt Boże - LKS Pogoń Banie Mazurskie

15:00 A-klasa: GKS LZS Start Kozłowo - SKFIR Kowalak Kowale Oleckie
2017-10-28 Piłka nożna
15:00 A-klasa: GKS LZS Start Kozłowo - SKFIR Kowalak Kowale Oleckie

Niedziela, 29 Październik 2017
13:00 IV liga: MMKS Concordia Elbląg - MKS Mrągowia Mrągowo
2017-10-29 Piłka nożna
13:00 IV liga: MMKS Concordia Elbląg - MKS Mrągowia Mrągowo

14:00 A-klasa: MKS Kłobuk Mikołajki - LKS Reduta Bisztynek
2017-10-29 Piłka nożna
14:00 A-klasa: MKS Kłobuk Mikołajki - LKS Reduta Bisztynek

Sobota, 04 Listopad 2017
13:30 IV liga: MKS Mrągowia Mrągowo - MKS Zatoka Braniewo
2017-11-04 Piłka nożna
13:30 IV liga: MKS Mrągowia Mrągowo - MKS Zatoka Braniewo

13:30 Klasa okręgowa: KS Żagiel Piecki - SKS Szczytno
2017-11-04 Piłka nożna
13:30 Klasa okręgowa: KS Żagiel Piecki - SKS Szczytno

Sobota, 11 Listopad 2017
13:30 IV liga: RKS Orlęta Rema Reszel - MKS Mrągowia Mrągowo
2017-11-11 Piłka nożna
13:30 IV liga: RKS Orlęta Rema Reszel - MKS Mrągowia Mrągowo

13:30 Klasa okręgowa: KS Śniardwy Orzysz - KS Żagiel Piecki
2017-11-11 Piłka nożna
13:30 Klasa okręgowa: KS Śniardwy Orzysz - KS Żagiel Piecki

Sobota, 18 Listopad 2017
13:00 IV liga: MKS Korsze - MKS Mrągowia Mrągowo
2017-11-18 Piłka nożna
13:00 IV liga: MKS Korsze - MKS Mrągowia Mrągowo

Wyniki Sportowe

Niedziela, 01 Październik 2017
A-klasa: Kłobuk Mikołajki – Pogoń Banie Mazurskie 2:1
2017-10-01 Piłka nożna
A-klasa: Kłobuk Mikołajki – Pogoń Banie Mazurskie 2:1

Bramki: Michał Maciorowski 44, Przemysław Wierzchowski (sam.) 70 - Radosław Szewczuwianiec 20

Sobota, 30 Wrzesień 2017
A-klasa: Fala Warpuny – Salęt Boże 1:1
2017-09-30 Piłka nożna
A-klasa: Fala Warpuny – Salęt Boże 1:1

Bramki: Daniel Wójcik 72 - Andrzej Krysiak 74

Klasa okręgowa: Warmia Olsztyn - Żagiel Piecki 3:1
2017-09-30 Piłka nożna
Klasa okręgowa: Warmia Olsztyn - Żagiel Piecki 3:1

Bramki: Piotr Paderewski 33, Fabian Smoliński 85, Bartosz Rosiak 90 - Paweł Bloch 17

IV liga: Motor Lubawa - MKS Mrągowia Mrągowo 0:0
2017-09-30 Piłka nożna
IV liga: Motor Lubawa - MKS Mrągowia Mrągowo 0:0

Niedziela, 24 Wrzesień 2017
A-klasa: Kowalak Kowale Oleckie – Kłobuk Mikołajki 3:3
2017-09-24 Piłka nożna
A-klasa: Kowalak Kowale Oleckie – Kłobuk Mikołajki 3:3

Bramki: Olaf Niesterow 23, Krystian Kuźba 62, 69 - Piotr Szewczyk 14, Mateusz Murach 31, 44

Sobota, 23 Wrzesień 2017
IV liga: MKS Mrągowia - Unia Susz 2:1
2017-09-23 Piłka nożna
IV liga: MKS Mrągowia - Unia Susz 2:1

Bramki: Rusiecki 17, Spirydon 78 - Karczewski 67

Klasa okręgowa: Żagiel Piecki – Cresovia Górowo Iławeckie 2:3
2017-09-23 Piłka nożna
Klasa okręgowa: Żagiel Piecki – Cresovia Górowo Iławeckie 2:3

Bramki: Szymon Nałysnyk 35, 66 - Paweł Szymański 9, Daniel Wierzbowski 40, 47

A-klasa: Salęt Boże - Start Kruklanki 2:2
2017-09-23 Piłka nożna
A-klasa: Salęt Boże - Start Kruklanki 2:2

Bramki: Adam Wandyk 24, Radosław Pawłowski 47 - Robert Wasiak 65, Mateusz Dębek 74

A-klasa: Reduta Bisztynek – Fala Warpuny 1:3
2017-09-23 Piłka nożna
A-klasa: Reduta Bisztynek – Fala Warpuny 1:3

Bramki: Tymoteusz Tomasik 57, Kryspin Graczyk 13, Marceli Graczyk 41, Michał Piwowarczyk 63

A-klasa: Start Kozłowo – Mazur Wydminy 0:6
2017-09-23 Piłka nożna
A-klasa: Start Kozłowo – Mazur Wydminy 0:6

Środa, 30 Sierpień 2017
II runda WPP: MKS Mrągowia Mrągowo - Znicz Biała Piska 1:4
2017-08-30 Piłka nożna
II runda WPP: MKS Mrągowia Mrągowo - Znicz Biała Piska 1:4

Sobota, 26 Sierpień 2017
IV liga: Tęcza Miłomłyn – Mrągowia Mrągowo 0:1
2017-08-26 Piłka nożna
IV liga: Tęcza Miłomłyn – Mrągowia Mrągowo 0:1

Bramka: Sebastian Kowalski 37

Klasa okręgowa: Żagiel Piecki – LKS Różnowo 2:9
2017-08-26 Piłka nożna
Klasa okręgowa: Żagiel Piecki – LKS Różnowo 2:9

Bramki dla Żagla: Michał Januszkiewicz 23, Przemysław Kulig 43

A-klasa: Salęt Boże – Pojezierze Prostki 4:1
2017-08-26 Piłka nożna
A-klasa: Salęt Boże – Pojezierze Prostki 4:1

Bramki: Adrian Styliaras 13, Rafał Mikołajczuk 63, 80, Patryk Kaszuba 66 - Tomasz Pampuch 31

Sportowe Rozmowy

Sportowe Sylwetki

Anna Puławska

Klub: Baza Mrągowo

Dyscyplina: Kajakarstwo

Mrągowska kajakarka młodego pokolenia, trenuje pod okiem Andrzeja Matysiaka.

Sukcesy: Mistrzostwo Świata Juniorów (2014) - K2 500 m, K4 - 500 m

Mistrzostwo Europy Ju...

Sport na świecie