Sport Mrągowo Logo
Mrągowo24.info Logo

Trzy mistrzowskie medale zawodników Bazy w Giżycku

Trzy medale zdobyli zawodnicy Bazy Mrągowo podczas Młodzieżowych Długodystansowych Mistrzostw Polski w klasie RSX.

Gospodarzem tegorocznego maratonu było Giżycko. - Niegocin przywitał nas pięknymi warunkami – mówi Tomasz Stefański, trener deskarzy. - Na starcie pojawili się zawodnicy z Mrągowa, Sopotu, Gdańska i Giżycka. Trasa była bardzo długa, pierwszy zawodnik w warunkach ślizgowych płynął około 1 godziny 40 minut.

Wśród mężczyzn na podium stanęło dwóch mrągowian. Zwycięstwo odniósł Maciej Zalewski, a trzecie miejsce zajął Michał Warzocha. W rywalizacji kobiet, na drugim miejscu do mety dopłynęła Magdalena Majewska.

Za tydzień mrągowianie wystartują w Mistrzostwach Polski Juniorów w Górkach Zachodnich koło Gdańska.

Wyniki zawodników Bazy Mrągowo:

Mężczyźni:
1m. Maciej Zalewski
3m. Michał Warzocha
4m. Jędrzej Cituk
5m. Dawid Litwinek
6m. Jakub Pyrek

Kobiety:
2m. Magdalena Majewska

Reklama

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Zapowiedzi sportowe

Sobota, 23 Wrzesień 2017
16:00 A-klasa: GKS LZS Start Kozłowo - LKS Mazur Wydminy
2017-09-23 Piłka nożna
16:00 A-klasa: GKS LZS Start Kozłowo - LKS Mazur Wydminy

16:00 A-klasa: GLKS Salęt Boże - UKS Start Kruklanki
2017-09-23 Piłka nożna
16:00 A-klasa: GLKS Salęt Boże - UKS Start Kruklanki

16:00 Klasa okręgowa: KS Żagiel Piecki - GKS Cresovia Górowo Iławeckie
2017-09-23 Piłka nożna
16:00 Klasa okręgowa: KS Żagiel Piecki - GKS Cresovia Górowo Iławeckie

16:00 IV liga: MKS Mrągowia Mrągowo - AMEX-Bączek Unia Susz
2017-09-23 Piłka nożna
16:00 IV liga: MKS Mrągowia Mrągowo - AMEX-Bączek Unia Susz

Niedziela, 24 Wrzesień 2017
14:00 A-klasa: SKFIR Kowalak Kowale Oleckie - MKS Kłobuk Mikołajki
2017-09-24 Piłka nożna
14:00 A-klasa: SKFIR Kowalak Kowale Oleckie - MKS Kłobuk Mikołajki

Wtorek, 26 Wrzesień 2017
9:00 Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych
2017-09-26 Piłka nożna
9:00 Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych

Czwartek, 28 Wrzesień 2017
9:00 Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych
2017-09-28 Piłka nożna
9:00 Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych

Sobota, 30 Wrzesień 2017
16:00 A-klasa: KS LZS Fala Warpuny - GLKS Salęt Boże
2017-09-30 Piłka nożna
16:00 A-klasa: KS LZS Fala Warpuny - GLKS Salęt Boże

16:00 A-klasa: UKS Start Kruklanki - GKS LZS Start Kozłowo
2017-09-30 Piłka nożna
16:00 A-klasa: UKS Start Kruklanki - GKS LZS Start Kozłowo

16:00 Klasa okręgowa: KKS Warmia Olsztyn - KS Żagiel Piecki
2017-09-30 Piłka nożna
16:00 Klasa okręgowa: KKS Warmia Olsztyn - KS Żagiel Piecki

Wyniki Sportowe

Środa, 30 Sierpień 2017
II runda WPP: MKS Mrągowia Mrągowo - Znicz Biała Piska 1:4
2017-08-30 Piłka nożna
II runda WPP: MKS Mrągowia Mrągowo - Znicz Biała Piska 1:4

Sobota, 26 Sierpień 2017
IV liga: Tęcza Miłomłyn – Mrągowia Mrągowo 0:1
2017-08-26 Piłka nożna
IV liga: Tęcza Miłomłyn – Mrągowia Mrągowo 0:1

Bramka: Sebastian Kowalski 37

Klasa okręgowa: Żagiel Piecki – LKS Różnowo 2:9
2017-08-26 Piłka nożna
Klasa okręgowa: Żagiel Piecki – LKS Różnowo 2:9

Bramki dla Żagla: Michał Januszkiewicz 23, Przemysław Kulig 43

A-klasa: Salęt Boże – Pojezierze Prostki 4:1
2017-08-26 Piłka nożna
A-klasa: Salęt Boże – Pojezierze Prostki 4:1

Bramki: Adrian Styliaras 13, Rafał Mikołajczuk 63, 80, Patryk Kaszuba 66 - Tomasz Pampuch 31

A-klasa: Fala Warpuny – GKS Dźwierzuty 2:0
2017-08-26 Piłka nożna
A-klasa: Fala Warpuny – GKS Dźwierzuty 2:0

Bramki: Paweł Nowicki 20, Piotr Piotrowski 79

A-klasa: Start Kruklanki – Kłobuk Mikołajki 1:3
2017-08-26 Piłka nożna
A-klasa: Start Kruklanki – Kłobuk Mikołajki 1:3

Bramki: Robert Wasiak 88 - Kacper Serowik 8, Kamil Piendyk 24, Łukasz Gawliński 78

A-klasa: Start Kozłowo – MKS Ruciane-Nida 1:6
2017-08-26 Piłka nożna
A-klasa: Start Kozłowo – MKS Ruciane-Nida 1:6

Bramki dla Startu: Konrad Pieczko 33

Niedziela, 20 Sierpień 2017
A-klasa: Kłobuk Mikołajki - Mazur Wydminy 0:2
2017-08-20 Piłka nożna
A-klasa: Kłobuk Mikołajki - Mazur Wydminy 0:2

A-klasa: Pojezierze Prostki - Fala Warpuny 3:0
2017-08-20 Piłka nożna
A-klasa: Pojezierze Prostki - Fala Warpuny 3:0

Sobota, 19 Sierpień 2017
Klasa okręgowa: Żagiel Piecki - Czarni Olecko 0:2
2017-08-19 Piłka nożna
Klasa okręgowa: Żagiel Piecki - Czarni Olecko 0:2

A-klasa: Pogoń Banie Mazurskie - Start Kozłowo 2:1
2017-08-19 Piłka nożna
A-klasa: Pogoń Banie Mazurskie - Start Kozłowo 2:1

A-klasa: MKS Ruciane-Nida - Salęt Boże 2:1
2017-08-19 Piłka nożna
A-klasa: MKS Ruciane-Nida - Salęt Boże 2:1

Środa, 16 Sierpień 2017
IV liga: Znicz Biała Piska - MKS Mrągowia Mrągowo 1:1
2017-08-16 Piłka nożna
IV liga: Znicz Biała Piska - MKS Mrągowia Mrągowo 1:1

Bramki: Lipowski 86 - Rusiecki 33

Klasa okręgowa: Jurand Barciany - KS Żagiel Piecki 0:1
2017-08-16 Piłka nożna
Klasa okręgowa: Jurand Barciany - KS Żagiel Piecki 0:1

Bramka: Kulig 63

Sportowe Rozmowy

Sportowe Sylwetki

Anna Puławska

Klub: Baza Mrągowo

Dyscyplina: Kajakarstwo

Mrągowska kajakarka młodego pokolenia, trenuje pod okiem Andrzeja Matysiaka.

Sukcesy: Mistrzostwo Świata Juniorów (2014) - K2 500 m, K4 - 500 m

Mistrzostwo Europy Ju...

Sport na świecie