Sport Mrągowo Logo
Mrągowo24.info Logo

Trzy mistrzowskie medale zawodników Bazy w Giżycku

Trzy medale zdobyli zawodnicy Bazy Mrągowo podczas Młodzieżowych Długodystansowych Mistrzostw Polski w klasie RSX.

Żeglarskie Grand Prix Mrągowa 2017 zakończone!

W sobotę 26 sierpnia 2017 roku zakończyły się regaty finałowe Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa 2017 – Norbud Andrzej Sarnowski Cup. Mrągowskie Towarzystwo Regatowe „Czos” pożegnało w ten sposób wakacje i zakończyło tegoroczny cykl Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa.

Żeglarski finał Grand Prix Mrągowa

Wielkimi krokami zbliża się finał żeglarskiego Grand Prix Mrągowa. Norbud Cup. Finał ŻGP Mrągowa 2017 zaplanowano na najbliższą sobotę 26 sierpnia. Początek rywalizacji o godzinie 11:00.

Znamy tegorocznych finalistów Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa 2017

W sobotę (5 sierpnia) zakończyły się ostatnie, czwarte regaty eliminacyjne Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa 2017 – Arkodach Cup / Błękitna Wstęga Jeziora Czos. Na start zgłosiło się 28 załóg: 6 w grupie jachtów kabinowych i aż 22 w otwarto pokładowych, w tym sporo przedstawicieli Bazy Mrągowo, pływających m.in. na łodziach klasy L’Equipe. Regaty rozpoczęło przywitanie żeglarzy i gości przez komandora regat Karola Góralczyka, gospodarza Mrągowa burmistrz Otolię Siemieniec oraz przedstawicieli sponsora tytularnego.

Dominacja mrągowian w Pucharze Prezydenta Gdańska

Mrągowianie zdominowali regaty o Puchar Prezydenta Miasta Gdańska, które odbyły się w dniach 7 – 9 lipca na wodach Zatoki Gdańskiej, z bazą w Hotelu Galion. Zwycięstwa w swoich kategoriach odnieśli Nadia Kulik, Dawid Litwinek oraz Michał Lis.

Anek Cup: Przedostatnia eliminacja w świetnych warunkach

W sobotę 1 lipca 2017 odbyły się kolejne regaty eliminacyjne Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa 2017, Hotel Anek Cup / Festiwal Żagli ISSA. Była to przedostatnia okazja do zdobycia punktów do ogólnych klasyfikacji ŻGPM i do przybliżenia awansu do finału cyklu, który został zaplanowany na 26 sierpnia 2017.

Dni Mrągowa na żaglach

Regaty Hotel Anek Cup/Festiwal Żagli ISSA 2017 organizowane przez Mrągowskie Towarzystwo Regatowe „Czos” to trzecia eliminacja Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa 2017. Zawody odbędą się już 1 lipca 2017 roku i będą jedną z atrakcji hucznie obchodzonych Dni Mrągowa.

Zapowiedzi sportowe

Sobota, 23 Wrzesień 2017
16:00 A-klasa: GKS LZS Start Kozłowo - LKS Mazur Wydminy
2017-09-23 Piłka nożna
16:00 A-klasa: GKS LZS Start Kozłowo - LKS Mazur Wydminy

16:00 A-klasa: GLKS Salęt Boże - UKS Start Kruklanki
2017-09-23 Piłka nożna
16:00 A-klasa: GLKS Salęt Boże - UKS Start Kruklanki

16:00 Klasa okręgowa: KS Żagiel Piecki - GKS Cresovia Górowo Iławeckie
2017-09-23 Piłka nożna
16:00 Klasa okręgowa: KS Żagiel Piecki - GKS Cresovia Górowo Iławeckie

16:00 IV liga: MKS Mrągowia Mrągowo - AMEX-Bączek Unia Susz
2017-09-23 Piłka nożna
16:00 IV liga: MKS Mrągowia Mrągowo - AMEX-Bączek Unia Susz

Niedziela, 24 Wrzesień 2017
14:00 A-klasa: SKFIR Kowalak Kowale Oleckie - MKS Kłobuk Mikołajki
2017-09-24 Piłka nożna
14:00 A-klasa: SKFIR Kowalak Kowale Oleckie - MKS Kłobuk Mikołajki

Wtorek, 26 Wrzesień 2017
9:00 Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych
2017-09-26 Piłka nożna
9:00 Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych

Czwartek, 28 Wrzesień 2017
9:00 Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych
2017-09-28 Piłka nożna
9:00 Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych

Sobota, 30 Wrzesień 2017
16:00 A-klasa: KS LZS Fala Warpuny - GLKS Salęt Boże
2017-09-30 Piłka nożna
16:00 A-klasa: KS LZS Fala Warpuny - GLKS Salęt Boże

16:00 A-klasa: UKS Start Kruklanki - GKS LZS Start Kozłowo
2017-09-30 Piłka nożna
16:00 A-klasa: UKS Start Kruklanki - GKS LZS Start Kozłowo

16:00 Klasa okręgowa: KKS Warmia Olsztyn - KS Żagiel Piecki
2017-09-30 Piłka nożna
16:00 Klasa okręgowa: KKS Warmia Olsztyn - KS Żagiel Piecki

Wyniki Sportowe

Środa, 30 Sierpień 2017
II runda WPP: MKS Mrągowia Mrągowo - Znicz Biała Piska 1:4
2017-08-30 Piłka nożna
II runda WPP: MKS Mrągowia Mrągowo - Znicz Biała Piska 1:4

Sobota, 26 Sierpień 2017
IV liga: Tęcza Miłomłyn – Mrągowia Mrągowo 0:1
2017-08-26 Piłka nożna
IV liga: Tęcza Miłomłyn – Mrągowia Mrągowo 0:1

Bramka: Sebastian Kowalski 37

Klasa okręgowa: Żagiel Piecki – LKS Różnowo 2:9
2017-08-26 Piłka nożna
Klasa okręgowa: Żagiel Piecki – LKS Różnowo 2:9

Bramki dla Żagla: Michał Januszkiewicz 23, Przemysław Kulig 43

A-klasa: Salęt Boże – Pojezierze Prostki 4:1
2017-08-26 Piłka nożna
A-klasa: Salęt Boże – Pojezierze Prostki 4:1

Bramki: Adrian Styliaras 13, Rafał Mikołajczuk 63, 80, Patryk Kaszuba 66 - Tomasz Pampuch 31

A-klasa: Fala Warpuny – GKS Dźwierzuty 2:0
2017-08-26 Piłka nożna
A-klasa: Fala Warpuny – GKS Dźwierzuty 2:0

Bramki: Paweł Nowicki 20, Piotr Piotrowski 79

A-klasa: Start Kruklanki – Kłobuk Mikołajki 1:3
2017-08-26 Piłka nożna
A-klasa: Start Kruklanki – Kłobuk Mikołajki 1:3

Bramki: Robert Wasiak 88 - Kacper Serowik 8, Kamil Piendyk 24, Łukasz Gawliński 78

A-klasa: Start Kozłowo – MKS Ruciane-Nida 1:6
2017-08-26 Piłka nożna
A-klasa: Start Kozłowo – MKS Ruciane-Nida 1:6

Bramki dla Startu: Konrad Pieczko 33

Niedziela, 20 Sierpień 2017
A-klasa: Kłobuk Mikołajki - Mazur Wydminy 0:2
2017-08-20 Piłka nożna
A-klasa: Kłobuk Mikołajki - Mazur Wydminy 0:2

A-klasa: Pojezierze Prostki - Fala Warpuny 3:0
2017-08-20 Piłka nożna
A-klasa: Pojezierze Prostki - Fala Warpuny 3:0

Sobota, 19 Sierpień 2017
Klasa okręgowa: Żagiel Piecki - Czarni Olecko 0:2
2017-08-19 Piłka nożna
Klasa okręgowa: Żagiel Piecki - Czarni Olecko 0:2

A-klasa: Pogoń Banie Mazurskie - Start Kozłowo 2:1
2017-08-19 Piłka nożna
A-klasa: Pogoń Banie Mazurskie - Start Kozłowo 2:1

A-klasa: MKS Ruciane-Nida - Salęt Boże 2:1
2017-08-19 Piłka nożna
A-klasa: MKS Ruciane-Nida - Salęt Boże 2:1

Środa, 16 Sierpień 2017
IV liga: Znicz Biała Piska - MKS Mrągowia Mrągowo 1:1
2017-08-16 Piłka nożna
IV liga: Znicz Biała Piska - MKS Mrągowia Mrągowo 1:1

Bramki: Lipowski 86 - Rusiecki 33

Klasa okręgowa: Jurand Barciany - KS Żagiel Piecki 0:1
2017-08-16 Piłka nożna
Klasa okręgowa: Jurand Barciany - KS Żagiel Piecki 0:1

Bramka: Kulig 63

Sportowe Rozmowy

Sportowe Sylwetki

Piotr Siemionowski

Data i miejsce urodzenia: 6.06.1988 Mrągowo

Wychowanek: Baza Mrągowo

Klub: Zawisza Bydgoszcz

25-letni mrągowianin to Mistrz Świata i Europy z 2011 roku w kajakarskiej "jedynce" (K-1) na dystansie 200 metrów. A...

Sport na świecie