Sport Mrągowo Logo
Mrągowo24.info Logo

Ekipa z Mrągowa na Battle Of The Machines

CrossFit staję się coraz popularniejszą dyscypliną wśród mieszkańców naszego miasta. W Mrągowie działa kilka organizacji sportowych i grup nieformalnych upowszechniających ten rodzaj treningu. Czwórka zawodników reprezentujących CF Mrągowo wybrała się do Bydgoszczy na zawody Battle Of The Machines.

W ubiegły weekend ( 4-5.03.2017 ) ekipa z CF Mrągowo w składzie: Ania Stolarczyk, Maciej Nurczyk, Sebastian Romańczyk i Maciek Olender, której na co dzień przewodzi Maciej Kazmierski, wystartowała w zawodach BOTM - Battle Of The Machines w Bydgoszczy, gdzie zjechało się po kilkadziesiąt osób w każdej kategorii zarówno z Polski jak i z za granicy.

CF Mrągowo Team wziął udział w zawodach by sprawdzić swoje obecne możliwości oraz by zebrać cenne doświadczenie w mocniejszych zawodach - tym bardziej, że dla większości mrągowskich zawodników były to pierwsze tak poważne zawody.

Wyniki:

Ania Stolarczyk 9/26 miejsce

Sebastian Romańczyk 9/55 miejsce

Maciek Nurczyk 18/55 miejsce

Maciek Olender 28/55 miejsce

Gratulujemy  zawodnikom i życzymy powodzenia w kolejnych startach.

Reklama

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Zapowiedzi sportowe

Niedziela, 30 Kwiecień 2017
Regaty o Puchar Burmistrza Mrągowa
2017-04-30 Żeglarstwo
Regaty o Puchar Burmistrza Mrągowa

Miejsce: KS Baza Mrągowo / jezioro Czos

Mazury MTB - Bike Park Poręby
2017-04-30 Kolarstwo
Mazury MTB - Bike Park Poręby

Miejsce: Bike Park Poręby / ok. Mrągowa

14:00 A-klasa: MKS Kłobuk Mikołajki - BKS Tęcza II Biskupiec
2017-04-30 Piłka nożna
14:00 A-klasa: MKS Kłobuk Mikołajki - BKS Tęcza II Biskupiec

14:00 A-klasa: UKS Start Kruklanki - KS LZS Fala Warpuny
2017-04-30 Piłka nożna
14:00 A-klasa: UKS Start Kruklanki - KS LZS Fala Warpuny

Sobota, 06 Maj 2017
16:00 IV liga: RKS Orlęta Rema Reszel - MKS Mrągowia Mrągowo
2017-05-06 Piłka nożna
16:00 IV liga: RKS Orlęta Rema Reszel - MKS Mrągowia Mrągowo

18:00 Juniorzy młodsi: Naki II Olsztyn - MKS Mrągowia Mrągowo
2017-05-06 Piłka nożna
18:00 Juniorzy młodsi: Naki II Olsztyn - MKS Mrągowia Mrągowo

Sobota, 13 Maj 2017
16:00 IV liga: MKS Mrągowia Mrągowo - GSZS Delfin Rybno
2017-05-13 Piłka nożna
16:00 IV liga: MKS Mrągowia Mrągowo - GSZS Delfin Rybno

11:00 Juniorzy młodsi: MKS Mrągowia - DKS Dobre Miasto
2017-05-13 Piłka nożna
11:00 Juniorzy młodsi: MKS Mrągowia - DKS Dobre Miasto

Niedziela, 21 Maj 2017
14:00 IV liga: Stomil II Olsztyn SA - MKS Mrągowia Mrągowo
2017-05-21 Piłka nożna
14:00 IV liga: Stomil II Olsztyn SA - MKS Mrągowia Mrągowo

12:00 Juniorzy młodsi: Olimpia Elbląg - MKS Mrągowia Mrągowo
2017-05-21 Piłka nożna
12:00 Juniorzy młodsi: Olimpia Elbląg - MKS Mrągowia Mrągowo

Wyniki Sportowe

Sobota, 15 Kwiecień 2017
IV liga: MKS Mrągowia Mrągowo - Rominta Gołdap 1:1
2017-04-15 Piłka nożna
IV liga: MKS Mrągowia Mrągowo - Rominta Gołdap 1:1

Bramki: Michałowski 90 - Prusinowski 7

A-klasa: KS Żagiel Piecki - SSiR Pogoń Ryn 7:0
2017-04-15 Piłka nożna
A-klasa: KS Żagiel Piecki - SSiR Pogoń Ryn 7:0

Bramki: Kulig x3, Majak x2, Puławski, Berk

A-klasa: Mazur Wydminy - Salęt Boże 4:3
2017-04-15 Piłka nożna
A-klasa: Mazur Wydminy - Salęt Boże 4:3

A-klasa: Kłobuk Mikołajki - Jurand Barciany 3:2
2017-04-15 Piłka nożna
A-klasa: Kłobuk Mikołajki - Jurand Barciany 3:2

A-klasa: Start Kruklanki - Start Kozłowo 7:1
2017-04-15 Piłka nożna
A-klasa: Start Kruklanki - Start Kozłowo 7:1

A-klasa: Fala Warpuny - Tęcza II Biskupiec 2:0
2017-04-15 Piłka nożna
A-klasa: Fala Warpuny - Tęcza II Biskupiec 2:0

Czwartek, 13 Kwiecień 2017
Juniorzy młodsi: MKS Mrągowia Mrągowo - Rona 03 Ełk 1:5
2017-04-13 Piłka nożna
Juniorzy młodsi: MKS Mrągowia Mrągowo - Rona 03 Ełk 1:5

Sobota, 08 Kwiecień 2017
IV liga: GKS Wikielec - MKS Mrągowia Mrągowo 2:0
2017-04-08 Piłka nożna
IV liga: GKS Wikielec - MKS Mrągowia Mrągowo 2:0

A-klasa: Start Kozłowo - Fala Warpuny 0:1
2017-04-08 Piłka nożna
A-klasa: Start Kozłowo - Fala Warpuny 0:1

A-klasa: Salęt Boże - Kłobuk Mikołajki 2:1
2017-04-08 Piłka nożna
A-klasa: Salęt Boże - Kłobuk Mikołajki 2:1

Bramki: Andrzej Krysiak 62, Patryk Kaszuba 65 - Adam Izdebski 78

A-klasa: Tempo Ramsowo Wipsowo - Żagiel Piecki 4:1
2017-04-08 Piłka nożna
A-klasa: Tempo Ramsowo Wipsowo - Żagiel Piecki 4:1

Dla Żagla: Przemysław Kulig

Sobota, 01 Kwiecień 2017
IV liga: MKS Mrągowia - Znicz Biała Piska 1:3
2017-04-01 Piłka nożna
IV liga: MKS Mrągowia - Znicz Biała Piska 1:3

Bramki: Chabko 60 - Adamiec 29, Łapiński 55, Dymiński 90

Niedziela, 26 Marzec 2017
IV liga: Unia Susz - MKS Mrągowia Mrągowo 0:0
2017-03-26 Piłka nożna
IV liga: Unia Susz - MKS Mrągowia Mrągowo 0:0

Sobota, 18 Luty 2017
Sparing: MKS Mrągowia - Orzeł Kolno 4:1
2017-02-18 Piłka nożna
Sparing: MKS Mrągowia - Orzeł Kolno 4:1

Sportowe Rozmowy

Sportowe Sylwetki

Andrzej Dawidziuk

Data i miejsce urodzenia: 30.05.1969 Mrągowo

Zawód: trener bramkarzy

Mrągowianin z pochodzenia to były trener bramkarzy piłkarskiej reprezentacji Polski prowadzonej przez Leo Benhakkera (2006-09). Obecnie pracuje nad formą bramkarzy w Lechu Pozna...

Sport na świecie