Sport Mrągowo Logo
Mrągowo24.info Logo

Karol Jabłoński

Data i miejsce urodzenia: 25.08.1962

Klub: Baza Mrągowo

Polski żeglarz, sternik jachtowy, skiper. Jeden z najbardziej znanych i najbardziej utytułowanych żeglarzy w naszym kraju.

Sukcesy:

2013 Mistrzostwa Europy w klasie DN - 1 miejsce
2012 Giraglia Rolex Cup Near Miss - 1 miejsce
2011 Mistrzostwa Europy w klasie DN - 1 miejsce
2010 Louis Vuitton Trophy - La Maddalena Team Synergy - 2 miejsce
2009 Louis Vuitton Trophy - Nice Team Synergy - 3 miejsce
2009 RC 44 Annual Match Racing     Team Organika - 3 miejsce
2009 RC 44 Portoroz Cup Match Racing Team Organika - 2 miejsce
2009 RC 44 Austria Cup Match Racing Team Organika - 2 miejsce
2008 Swan 45 Int. Italian Championships Team Early Bird - 3 miejsce
2007 America’s Cup Louis Vuitton Cup Desafio Español - 3 miejsce
2005 Maxi Yachts Rolex Cup Wally ‘96 Team Y3K - 1 miejsce
2001 Maxi Yachts Rolex Cup Wally ‘ 96 Y3K - 2 miejsce
1999 Mumm 36 Mistrzostwa świata Team Thomas I Punkt - 1 miejsce
1999 Sydney’40 Mistrzostwa świata Team MK Cafe - 2 miejsce
1999 Match Racing Mistrzostwa Europy Team MK Cafe - 2 miejsce
1997 ILC’40 Mistrzostwa świata Team Pinta - 2 miejsce
1994 Mumm 36 Commodores Cup Team Thomas I Punkt - 1 miejsce
1994 One Ton Class Circuit Team Pinta - 1 miejsce
1993 50’ Admiral’s Cup Team Container - 2 miejsce

Match Racing
2004 Mistrzostwa Świata    - 2 miejsce
2003 Mistrzostwa Świata - 3 miejsce
2003 Mistrzostwa Europy - 1 miejsce
2002 Mistrzostwa Świata - 1 miejsce
1999 Mistrzostwa Europy - 2 miejsce

Żeglarstwo lodowe - Klasa DN:
Mistrzostwa Świata – 8 x 1 miejsce
Mistrzostwa Europy – 5 x 1 miejsce
Mistrzostwa Ameryki Północnej – 2 x 1 miejsce
Mistrzostwa Świata – 4 x 2 miejsce
Mistrzostwa Europy – 2 x 2 miejsce

Anna Puławska

Klub: Baza Mrągowo

Dyscyplina: Kajakarstwo

Mrągowska kajakarka młodego pokolenia, trenuje pod okiem Andrzeja Matysiaka.

Sukcesy: Mistrzostwo Świata Juniorów (2014) - K2 500 m, K4 - 500 m

Mistrzostwo Europy Juniorów (2014) - K2 500 m

Andrzej Dawidziuk

Data i miejsce urodzenia: 30.05.1969 Mrągowo

Zawód: trener bramkarzy

Mrągowianin z pochodzenia to były trener bramkarzy piłkarskiej reprezentacji Polski prowadzonej przez Leo Benhakkera (2006-09). Obecnie pracuje nad formą bramkarzy w Lechu Poznań oraz w szkółce młodzieżowej MSP Szamotuły.

Piotr Siemionowski

Data i miejsce urodzenia: 6.06.1988 Mrągowo

Wychowanek: Baza Mrągowo

Klub: Zawisza Bydgoszcz

25-letni mrągowianin to Mistrz Świata i Europy z 2011 roku w kajakarskiej "jedynce" (K-1) na dystansie 200 metrów. Ale do skucesów dochodził stopniowo. W 2009 roku w Mistrzostwach Świata w Kanadzie zajął szóste miejsce. Rok później na MŚ w Poznaniu był już trzeci, a na tym samym stopniu podium stanął także na Mistrzostwach Europy w Hiszpanii.

Zapowiedzi sportowe

Sobota, 28 Październik 2017
15:00 Klasa okręgowa: LKS Łyna Sępopol - KS Żagiel Piecki
2017-10-28 Piłka nożna
15:00 Klasa okręgowa: LKS Łyna Sępopol - KS Żagiel Piecki

15:00 A-klasa: GLKS Salęt Boże - LKS Pogoń Banie Mazurskie
2017-10-28 Piłka nożna
15:00 A-klasa: GLKS Salęt Boże - LKS Pogoń Banie Mazurskie

15:00 A-klasa: GKS LZS Start Kozłowo - SKFIR Kowalak Kowale Oleckie
2017-10-28 Piłka nożna
15:00 A-klasa: GKS LZS Start Kozłowo - SKFIR Kowalak Kowale Oleckie

Niedziela, 29 Październik 2017
13:00 IV liga: MMKS Concordia Elbląg - MKS Mrągowia Mrągowo
2017-10-29 Piłka nożna
13:00 IV liga: MMKS Concordia Elbląg - MKS Mrągowia Mrągowo

14:00 A-klasa: MKS Kłobuk Mikołajki - LKS Reduta Bisztynek
2017-10-29 Piłka nożna
14:00 A-klasa: MKS Kłobuk Mikołajki - LKS Reduta Bisztynek

Sobota, 04 Listopad 2017
13:30 IV liga: MKS Mrągowia Mrągowo - MKS Zatoka Braniewo
2017-11-04 Piłka nożna
13:30 IV liga: MKS Mrągowia Mrągowo - MKS Zatoka Braniewo

13:30 Klasa okręgowa: KS Żagiel Piecki - SKS Szczytno
2017-11-04 Piłka nożna
13:30 Klasa okręgowa: KS Żagiel Piecki - SKS Szczytno

Sobota, 11 Listopad 2017
13:30 IV liga: RKS Orlęta Rema Reszel - MKS Mrągowia Mrągowo
2017-11-11 Piłka nożna
13:30 IV liga: RKS Orlęta Rema Reszel - MKS Mrągowia Mrągowo

13:30 Klasa okręgowa: KS Śniardwy Orzysz - KS Żagiel Piecki
2017-11-11 Piłka nożna
13:30 Klasa okręgowa: KS Śniardwy Orzysz - KS Żagiel Piecki

Sobota, 18 Listopad 2017
13:00 IV liga: MKS Korsze - MKS Mrągowia Mrągowo
2017-11-18 Piłka nożna
13:00 IV liga: MKS Korsze - MKS Mrągowia Mrągowo

Wyniki Sportowe

Niedziela, 01 Październik 2017
A-klasa: Kłobuk Mikołajki – Pogoń Banie Mazurskie 2:1
2017-10-01 Piłka nożna
A-klasa: Kłobuk Mikołajki – Pogoń Banie Mazurskie 2:1

Bramki: Michał Maciorowski 44, Przemysław Wierzchowski (sam.) 70 - Radosław Szewczuwianiec 20

Sobota, 30 Wrzesień 2017
A-klasa: Fala Warpuny – Salęt Boże 1:1
2017-09-30 Piłka nożna
A-klasa: Fala Warpuny – Salęt Boże 1:1

Bramki: Daniel Wójcik 72 - Andrzej Krysiak 74

Klasa okręgowa: Warmia Olsztyn - Żagiel Piecki 3:1
2017-09-30 Piłka nożna
Klasa okręgowa: Warmia Olsztyn - Żagiel Piecki 3:1

Bramki: Piotr Paderewski 33, Fabian Smoliński 85, Bartosz Rosiak 90 - Paweł Bloch 17

IV liga: Motor Lubawa - MKS Mrągowia Mrągowo 0:0
2017-09-30 Piłka nożna
IV liga: Motor Lubawa - MKS Mrągowia Mrągowo 0:0

Niedziela, 24 Wrzesień 2017
A-klasa: Kowalak Kowale Oleckie – Kłobuk Mikołajki 3:3
2017-09-24 Piłka nożna
A-klasa: Kowalak Kowale Oleckie – Kłobuk Mikołajki 3:3

Bramki: Olaf Niesterow 23, Krystian Kuźba 62, 69 - Piotr Szewczyk 14, Mateusz Murach 31, 44

Sobota, 23 Wrzesień 2017
IV liga: MKS Mrągowia - Unia Susz 2:1
2017-09-23 Piłka nożna
IV liga: MKS Mrągowia - Unia Susz 2:1

Bramki: Rusiecki 17, Spirydon 78 - Karczewski 67

Klasa okręgowa: Żagiel Piecki – Cresovia Górowo Iławeckie 2:3
2017-09-23 Piłka nożna
Klasa okręgowa: Żagiel Piecki – Cresovia Górowo Iławeckie 2:3

Bramki: Szymon Nałysnyk 35, 66 - Paweł Szymański 9, Daniel Wierzbowski 40, 47

A-klasa: Salęt Boże - Start Kruklanki 2:2
2017-09-23 Piłka nożna
A-klasa: Salęt Boże - Start Kruklanki 2:2

Bramki: Adam Wandyk 24, Radosław Pawłowski 47 - Robert Wasiak 65, Mateusz Dębek 74

A-klasa: Reduta Bisztynek – Fala Warpuny 1:3
2017-09-23 Piłka nożna
A-klasa: Reduta Bisztynek – Fala Warpuny 1:3

Bramki: Tymoteusz Tomasik 57, Kryspin Graczyk 13, Marceli Graczyk 41, Michał Piwowarczyk 63

A-klasa: Start Kozłowo – Mazur Wydminy 0:6
2017-09-23 Piłka nożna
A-klasa: Start Kozłowo – Mazur Wydminy 0:6

Środa, 30 Sierpień 2017
II runda WPP: MKS Mrągowia Mrągowo - Znicz Biała Piska 1:4
2017-08-30 Piłka nożna
II runda WPP: MKS Mrągowia Mrągowo - Znicz Biała Piska 1:4

Sobota, 26 Sierpień 2017
IV liga: Tęcza Miłomłyn – Mrągowia Mrągowo 0:1
2017-08-26 Piłka nożna
IV liga: Tęcza Miłomłyn – Mrągowia Mrągowo 0:1

Bramka: Sebastian Kowalski 37

Klasa okręgowa: Żagiel Piecki – LKS Różnowo 2:9
2017-08-26 Piłka nożna
Klasa okręgowa: Żagiel Piecki – LKS Różnowo 2:9

Bramki dla Żagla: Michał Januszkiewicz 23, Przemysław Kulig 43

A-klasa: Salęt Boże – Pojezierze Prostki 4:1
2017-08-26 Piłka nożna
A-klasa: Salęt Boże – Pojezierze Prostki 4:1

Bramki: Adrian Styliaras 13, Rafał Mikołajczuk 63, 80, Patryk Kaszuba 66 - Tomasz Pampuch 31

Sportowe Rozmowy

Sportowe Sylwetki

Karol Jabłoński

Data i miejsce urodzenia: 25.08.1962

Klub: Baza Mrągowo

Polski żeglarz, sternik jachtowy, skiper. Jeden z najbardziej znanych i najbardziej utytułowanych żeglarzy w naszym kraju.

Sukcesy:

2013 Mistrzostwa Eu...

Sport na świecie