Sport Mrągowo Logo
Mrągowo24.info Logo

MZL HAKS wygrywa ligę po raz trzeci!

Kilka dni minęło już od zakończenia sezonu w Mrągowskiej Lidze Piłki Nożnej. Nadrabiamy zatem zaległości i przedstawiamy podsumowanie finału tegorocznych rozgrywek. Zwycięski puchar po raz trzeci trafił w ręce piłkarzy MZL HAKS Mrągowo, którzy wyprzedzili zespoły Bambus Team i Junior Team.

Tegoroczne rozgrywki podzielone były na dwie rundy – zasadniczą i play-off. Po rundzie zasadniczej drużyny, zostały podzielone na dwie grupy – walczące o miejsca 1-6 oraz 7-12, a ich punkty zostały podzielone na pół.

O końcowe zwycięstwo walczyły drużyny Bambus Team, Junior Team, MZL HAKS Mrągowo, RKS, Soccer Team oraz Wik-Bud. Końcowe zwycięstwo, już na kolejkę przed końcem ligi zapewnili sobie piłkarze MZL HAKS, którzy wygrali ligę po raz trzeci w historii, a po raz drugi z rzędu. Trzecie zwycięstwo pozwoliło im przejąć ligowy puchar na własność!

Drugie miejsce zajęli piłkarze Bambus Team, którzy w emocjonującym, ostatnim w tym meczu sezonie pokonali MZL HAKS Mrągowo 2:1. Na trzecim stopniu podium stanęli piłkarze Junior Team.

Organizatorzy, czyli Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie przyznali także nagrodę Fair Play dla drużyny Ubezpieczenia Mazury, którzy w jednym z ligowych spotkań, wiedząc o niepełnym składzie rywali, zmniejszyli liczbę zawodników w swoim wyjściowym składzie. I mimo że to spotkanie przegrali, zasłużyli na miano drużyny fair play.

Królem strzelców sezonu został Marek Nowakowski z ekipy Bambus Team, który trafiał do siatki rywali aż 37 razy.

Najlepszym zawodnikiem całego sezonu został Łukasz Swacha z zespołu Junior Team.

Do wyróżnionych ekip, najlepszych w tym sezonie trafiły nagrody rzeczowe oraz medale i puchary, które wręczał dyrektor CKiT Lech Gołębicki.

Podziękowano także sędziom, którzy dzielnie prowadzili rozgrywki w tym sezonie – Cezarowi Samborskiemu, Damianowi Krumplewskiemu, Sławomirowi Serowikowi i Waldemarowi Cybulowi.

Klasyfikacja generalna MLPN – sezon 2016/17:
1. MZL HAKS Mrągowo
2. Bambus Team
3. Junior Team
4. RKS
5. Wik-Bud
6. Soccer Team
7. FC Sangria
8. LOTA KSM
9. Awaria Mrągowo
10. Biała Mewa
11. Ubezpieczenia Mazury
12. Extra Team

Reklama

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

#1 Remigaragu 2017-03-14 15:55
Nagrody w tym roku ,to bieda...
Z roku na rok co raz gorzej...
Cytuj

Zapowiedzi sportowe

Sobota, 23 Wrzesień 2017
16:00 A-klasa: GKS LZS Start Kozłowo - LKS Mazur Wydminy
2017-09-23 Piłka nożna
16:00 A-klasa: GKS LZS Start Kozłowo - LKS Mazur Wydminy

16:00 A-klasa: GLKS Salęt Boże - UKS Start Kruklanki
2017-09-23 Piłka nożna
16:00 A-klasa: GLKS Salęt Boże - UKS Start Kruklanki

16:00 Klasa okręgowa: KS Żagiel Piecki - GKS Cresovia Górowo Iławeckie
2017-09-23 Piłka nożna
16:00 Klasa okręgowa: KS Żagiel Piecki - GKS Cresovia Górowo Iławeckie

16:00 IV liga: MKS Mrągowia Mrągowo - AMEX-Bączek Unia Susz
2017-09-23 Piłka nożna
16:00 IV liga: MKS Mrągowia Mrągowo - AMEX-Bączek Unia Susz

Niedziela, 24 Wrzesień 2017
14:00 A-klasa: SKFIR Kowalak Kowale Oleckie - MKS Kłobuk Mikołajki
2017-09-24 Piłka nożna
14:00 A-klasa: SKFIR Kowalak Kowale Oleckie - MKS Kłobuk Mikołajki

Wtorek, 26 Wrzesień 2017
9:00 Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych
2017-09-26 Piłka nożna
9:00 Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych

Czwartek, 28 Wrzesień 2017
9:00 Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych
2017-09-28 Piłka nożna
9:00 Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych

Sobota, 30 Wrzesień 2017
16:00 A-klasa: KS LZS Fala Warpuny - GLKS Salęt Boże
2017-09-30 Piłka nożna
16:00 A-klasa: KS LZS Fala Warpuny - GLKS Salęt Boże

16:00 A-klasa: UKS Start Kruklanki - GKS LZS Start Kozłowo
2017-09-30 Piłka nożna
16:00 A-klasa: UKS Start Kruklanki - GKS LZS Start Kozłowo

16:00 Klasa okręgowa: KKS Warmia Olsztyn - KS Żagiel Piecki
2017-09-30 Piłka nożna
16:00 Klasa okręgowa: KKS Warmia Olsztyn - KS Żagiel Piecki

Wyniki Sportowe

Środa, 30 Sierpień 2017
II runda WPP: MKS Mrągowia Mrągowo - Znicz Biała Piska 1:4
2017-08-30 Piłka nożna
II runda WPP: MKS Mrągowia Mrągowo - Znicz Biała Piska 1:4

Sobota, 26 Sierpień 2017
IV liga: Tęcza Miłomłyn – Mrągowia Mrągowo 0:1
2017-08-26 Piłka nożna
IV liga: Tęcza Miłomłyn – Mrągowia Mrągowo 0:1

Bramka: Sebastian Kowalski 37

Klasa okręgowa: Żagiel Piecki – LKS Różnowo 2:9
2017-08-26 Piłka nożna
Klasa okręgowa: Żagiel Piecki – LKS Różnowo 2:9

Bramki dla Żagla: Michał Januszkiewicz 23, Przemysław Kulig 43

A-klasa: Salęt Boże – Pojezierze Prostki 4:1
2017-08-26 Piłka nożna
A-klasa: Salęt Boże – Pojezierze Prostki 4:1

Bramki: Adrian Styliaras 13, Rafał Mikołajczuk 63, 80, Patryk Kaszuba 66 - Tomasz Pampuch 31

A-klasa: Fala Warpuny – GKS Dźwierzuty 2:0
2017-08-26 Piłka nożna
A-klasa: Fala Warpuny – GKS Dźwierzuty 2:0

Bramki: Paweł Nowicki 20, Piotr Piotrowski 79

A-klasa: Start Kruklanki – Kłobuk Mikołajki 1:3
2017-08-26 Piłka nożna
A-klasa: Start Kruklanki – Kłobuk Mikołajki 1:3

Bramki: Robert Wasiak 88 - Kacper Serowik 8, Kamil Piendyk 24, Łukasz Gawliński 78

A-klasa: Start Kozłowo – MKS Ruciane-Nida 1:6
2017-08-26 Piłka nożna
A-klasa: Start Kozłowo – MKS Ruciane-Nida 1:6

Bramki dla Startu: Konrad Pieczko 33

Niedziela, 20 Sierpień 2017
A-klasa: Kłobuk Mikołajki - Mazur Wydminy 0:2
2017-08-20 Piłka nożna
A-klasa: Kłobuk Mikołajki - Mazur Wydminy 0:2

A-klasa: Pojezierze Prostki - Fala Warpuny 3:0
2017-08-20 Piłka nożna
A-klasa: Pojezierze Prostki - Fala Warpuny 3:0

Sobota, 19 Sierpień 2017
Klasa okręgowa: Żagiel Piecki - Czarni Olecko 0:2
2017-08-19 Piłka nożna
Klasa okręgowa: Żagiel Piecki - Czarni Olecko 0:2

A-klasa: Pogoń Banie Mazurskie - Start Kozłowo 2:1
2017-08-19 Piłka nożna
A-klasa: Pogoń Banie Mazurskie - Start Kozłowo 2:1

A-klasa: MKS Ruciane-Nida - Salęt Boże 2:1
2017-08-19 Piłka nożna
A-klasa: MKS Ruciane-Nida - Salęt Boże 2:1

Środa, 16 Sierpień 2017
IV liga: Znicz Biała Piska - MKS Mrągowia Mrągowo 1:1
2017-08-16 Piłka nożna
IV liga: Znicz Biała Piska - MKS Mrągowia Mrągowo 1:1

Bramki: Lipowski 86 - Rusiecki 33

Klasa okręgowa: Jurand Barciany - KS Żagiel Piecki 0:1
2017-08-16 Piłka nożna
Klasa okręgowa: Jurand Barciany - KS Żagiel Piecki 0:1

Bramka: Kulig 63

Sportowe Rozmowy

Sportowe Sylwetki

Andrzej Dawidziuk

Data i miejsce urodzenia: 30.05.1969 Mrągowo

Zawód: trener bramkarzy

Mrągowianin z pochodzenia to były trener bramkarzy piłkarskiej reprezentacji Polski prowadzonej przez Leo Benhakkera (2006-09). Obecnie pracuje nad formą bramkarzy w Lechu Pozna...

Sport na świecie