Sport Mrągowo Logo
Mrągowo24.info Logo

W ZSZ wyłoniono mistrzów szkoły w tenisie stołowym

W środę 11 października w Zespole Szkół Zawodowych odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego. Turniej skierowany był do uczniów szkoły, a organizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego w ramach obchodów 70-lecia istnienia Zespołu Szkół Zawodowych w Mrągowie.

W turnieju wzięło udział prawie trzydziestu zawodników i zawodniczek. Pierwsza i druga runda rozgrywek została przeprowadzona w formule pucharowej. Do finału awansowało 6 zawodników, którzy o miejsca w klasyfikacji końcowej walczyli systemem „każdy z każdym”. Te same zasady obowiązywały także w turnieju dziewcząt.

Pierwsze miejsce wśród chłopców zajął Patryk Gołaś (klasa 2Ti), który zdetronizował Dominika Dobrowolskiego (4Ti), który zwyciężał w turniejach szkolnych od 3 lat.

Wśród dziewcząt na pierwszym miejscu podium uplasowała się Agata Dąbkowska z klasy 1b.

Wykaz par oraz wyniki końcowe turnieju – poniżej.

I runda – system pucharowy
Duda Krzysztof 4Ti – Kmoch Krystian 3Tor
Nowak Paweł 2Tps – Brzostek Michał 3Tor
Jaśkowski Maciej 3j – Krawczyk Michał 1Tps
Topa Damian 3j – Kaczmarek Klaudiusz 1Tps
Gołaś Patryk 2Ti – Dawid Mateusz 1Tps
Bastek Maciej 2Ti – Korzeniecki Kacper 1Tps
Makarewicz Bartłomiej 2Ti – Gałęzowski Daniel 1Tps
Górski Marcel 2Ti – Kowalczyk Gabriel 1j
Kuczyński Dawid 1j – Dobrowolski Dominik 4Ti
Nowakowski Paweł 1j – Derkach Bohdan 1Tps
Gutowski Maciej – Mikulski Błażej 4Ti
Ostrowski Mateusz 4Ti – Spirydon Marcin 3Ti

II runda – system pucharowy
Duda Krzysztof 4Ti - Górski Marcel 2Ti
Nowak Paweł 2Tps - Dobrowolski Dominik 4Ti
Jaśkowski Maciej 3j - Derkach Bohdan 1Tps
Topa Damian 3j - Mikulski Błażej 4Ti
Gołaś Patryk 2Ti - Ostrowski Mateusz 4Ti
Bastek Maciej 2Ti - Gałęzowski Daniel 1Tps

Runda Finałowa – każdy z każdym - chłopcy
Gołaś Patryk 2Ti – 1 miejsce
Dobrowolski Dominik 4Ti – 2 miejsce
Duda Krzysztof 4Ti – 3 miejsce
Topa Damian 3j – 4 miejsce
Bastek Maciej 2Ti – 5 miejsce
Jaśkowski Maciej 3j – 6 miejsce

Runda Finałowa – każdy z każdym - dziewczyny
Dąbkowska Agata 1b – 1 miejsce
Beperszcz Weronika 1Tor – 2 miejsce
Szczurko Weronika 1Tor – 3 miejsce

Reklama

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Zapowiedzi sportowe

Sobota, 28 Październik 2017
15:00 Klasa okręgowa: LKS Łyna Sępopol - KS Żagiel Piecki
2017-10-28 Piłka nożna
15:00 Klasa okręgowa: LKS Łyna Sępopol - KS Żagiel Piecki

15:00 A-klasa: GLKS Salęt Boże - LKS Pogoń Banie Mazurskie
2017-10-28 Piłka nożna
15:00 A-klasa: GLKS Salęt Boże - LKS Pogoń Banie Mazurskie

15:00 A-klasa: GKS LZS Start Kozłowo - SKFIR Kowalak Kowale Oleckie
2017-10-28 Piłka nożna
15:00 A-klasa: GKS LZS Start Kozłowo - SKFIR Kowalak Kowale Oleckie

Niedziela, 29 Październik 2017
13:00 IV liga: MMKS Concordia Elbląg - MKS Mrągowia Mrągowo
2017-10-29 Piłka nożna
13:00 IV liga: MMKS Concordia Elbląg - MKS Mrągowia Mrągowo

14:00 A-klasa: MKS Kłobuk Mikołajki - LKS Reduta Bisztynek
2017-10-29 Piłka nożna
14:00 A-klasa: MKS Kłobuk Mikołajki - LKS Reduta Bisztynek

Sobota, 04 Listopad 2017
13:30 IV liga: MKS Mrągowia Mrągowo - MKS Zatoka Braniewo
2017-11-04 Piłka nożna
13:30 IV liga: MKS Mrągowia Mrągowo - MKS Zatoka Braniewo

13:30 Klasa okręgowa: KS Żagiel Piecki - SKS Szczytno
2017-11-04 Piłka nożna
13:30 Klasa okręgowa: KS Żagiel Piecki - SKS Szczytno

Sobota, 11 Listopad 2017
13:30 IV liga: RKS Orlęta Rema Reszel - MKS Mrągowia Mrągowo
2017-11-11 Piłka nożna
13:30 IV liga: RKS Orlęta Rema Reszel - MKS Mrągowia Mrągowo

13:30 Klasa okręgowa: KS Śniardwy Orzysz - KS Żagiel Piecki
2017-11-11 Piłka nożna
13:30 Klasa okręgowa: KS Śniardwy Orzysz - KS Żagiel Piecki

Sobota, 18 Listopad 2017
13:00 IV liga: MKS Korsze - MKS Mrągowia Mrągowo
2017-11-18 Piłka nożna
13:00 IV liga: MKS Korsze - MKS Mrągowia Mrągowo

Wyniki Sportowe

Niedziela, 01 Październik 2017
A-klasa: Kłobuk Mikołajki – Pogoń Banie Mazurskie 2:1
2017-10-01 Piłka nożna
A-klasa: Kłobuk Mikołajki – Pogoń Banie Mazurskie 2:1

Bramki: Michał Maciorowski 44, Przemysław Wierzchowski (sam.) 70 - Radosław Szewczuwianiec 20

Sobota, 30 Wrzesień 2017
A-klasa: Fala Warpuny – Salęt Boże 1:1
2017-09-30 Piłka nożna
A-klasa: Fala Warpuny – Salęt Boże 1:1

Bramki: Daniel Wójcik 72 - Andrzej Krysiak 74

Klasa okręgowa: Warmia Olsztyn - Żagiel Piecki 3:1
2017-09-30 Piłka nożna
Klasa okręgowa: Warmia Olsztyn - Żagiel Piecki 3:1

Bramki: Piotr Paderewski 33, Fabian Smoliński 85, Bartosz Rosiak 90 - Paweł Bloch 17

IV liga: Motor Lubawa - MKS Mrągowia Mrągowo 0:0
2017-09-30 Piłka nożna
IV liga: Motor Lubawa - MKS Mrągowia Mrągowo 0:0

Niedziela, 24 Wrzesień 2017
A-klasa: Kowalak Kowale Oleckie – Kłobuk Mikołajki 3:3
2017-09-24 Piłka nożna
A-klasa: Kowalak Kowale Oleckie – Kłobuk Mikołajki 3:3

Bramki: Olaf Niesterow 23, Krystian Kuźba 62, 69 - Piotr Szewczyk 14, Mateusz Murach 31, 44

Sobota, 23 Wrzesień 2017
IV liga: MKS Mrągowia - Unia Susz 2:1
2017-09-23 Piłka nożna
IV liga: MKS Mrągowia - Unia Susz 2:1

Bramki: Rusiecki 17, Spirydon 78 - Karczewski 67

Klasa okręgowa: Żagiel Piecki – Cresovia Górowo Iławeckie 2:3
2017-09-23 Piłka nożna
Klasa okręgowa: Żagiel Piecki – Cresovia Górowo Iławeckie 2:3

Bramki: Szymon Nałysnyk 35, 66 - Paweł Szymański 9, Daniel Wierzbowski 40, 47

A-klasa: Salęt Boże - Start Kruklanki 2:2
2017-09-23 Piłka nożna
A-klasa: Salęt Boże - Start Kruklanki 2:2

Bramki: Adam Wandyk 24, Radosław Pawłowski 47 - Robert Wasiak 65, Mateusz Dębek 74

A-klasa: Reduta Bisztynek – Fala Warpuny 1:3
2017-09-23 Piłka nożna
A-klasa: Reduta Bisztynek – Fala Warpuny 1:3

Bramki: Tymoteusz Tomasik 57, Kryspin Graczyk 13, Marceli Graczyk 41, Michał Piwowarczyk 63

A-klasa: Start Kozłowo – Mazur Wydminy 0:6
2017-09-23 Piłka nożna
A-klasa: Start Kozłowo – Mazur Wydminy 0:6

Środa, 30 Sierpień 2017
II runda WPP: MKS Mrągowia Mrągowo - Znicz Biała Piska 1:4
2017-08-30 Piłka nożna
II runda WPP: MKS Mrągowia Mrągowo - Znicz Biała Piska 1:4

Sobota, 26 Sierpień 2017
IV liga: Tęcza Miłomłyn – Mrągowia Mrągowo 0:1
2017-08-26 Piłka nożna
IV liga: Tęcza Miłomłyn – Mrągowia Mrągowo 0:1

Bramka: Sebastian Kowalski 37

Klasa okręgowa: Żagiel Piecki – LKS Różnowo 2:9
2017-08-26 Piłka nożna
Klasa okręgowa: Żagiel Piecki – LKS Różnowo 2:9

Bramki dla Żagla: Michał Januszkiewicz 23, Przemysław Kulig 43

A-klasa: Salęt Boże – Pojezierze Prostki 4:1
2017-08-26 Piłka nożna
A-klasa: Salęt Boże – Pojezierze Prostki 4:1

Bramki: Adrian Styliaras 13, Rafał Mikołajczuk 63, 80, Patryk Kaszuba 66 - Tomasz Pampuch 31

Sportowe Rozmowy

Sportowe Sylwetki

Piotr Siemionowski

Data i miejsce urodzenia: 6.06.1988 Mrągowo

Wychowanek: Baza Mrągowo

Klub: Zawisza Bydgoszcz

25-letni mrągowianin to Mistrz Świata i Europy z 2011 roku w kajakarskiej "jedynce" (K-1) na dystansie 200 metrów. A...

Sport na świecie