Sport Mrągowo Logo
Mrągowo24.info Logo

Zapowiedzi sportowe

Niedziela, 26 Marzec 2017
Sparing: 14:00 Żagiel Piecki - MKS Ruciane Nida
Piłka nożna

Niedziela, 19 Marzec 2017
Sparing: 14:00 Żagiel Piecki - Pogoń Ryn
Piłka nożna

Miejsce: Stadion MOSiR w Kętrzynie

Niedziela, 12 Marzec 2017
Sparing: 14:00 Żagiel Piecki - Kłobuk Mikołajki
Piłka nożna

Miejsce: Stadion MOSiR w Kętrzynie

Wtorek, 07 Marzec 2017
9:00 Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej - szkoły podstawowe
Piłka nożna

Miejsce: Hala widowiskowo-sportowa przy Gimnazjum nr 2

Niedziela, 26 Luty 2017
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Sparing: 14:00 Żagiel Piecki - MSalęt Boże
Piłka nożna

Miejsce: Stadion MOSiR w Kętrzynie

Sobota, 25 Luty 2017
16.00 MLPN: Extra Team - Awaria Mrągowo
Piłka nożna

17.00 MLPN: Ubezpieczenia Mazury - Biała Mewa
Piłka nożna

18.00 MLPN: FC Sangria - LOTA KSM
Piłka nożna

19.00 MLPN: Junior Team - Wik-Bud
Piłka nożna

Wtorek, 21 Luty 2017
16:00 Pomorska Liga Juniorów: KS AS Mrągowo - MTS Basket Kwidzyn
Koszykówka

Miejsce: Hala widowiskowo-sportowa

Niedziela, 19 Luty 2017
15.00 MLPN: FC Sangria - Awaria Mrągowo
Piłka nożna

16.00 MLPN: LOTA KSM - Biała Mewa
Piłka nożna

17.00 MLPN: MZL Mrągowo - Junior Team
Piłka nożna

18.00 MLPN: Bambus Team - Wik-Bud
Piłka nożna

19.00 MLPN: RKS - Soccer Team
Piłka nożna

20.00 MLPN: Ubezpieczenia Mazury - Extra Team
Piłka nożna

Sobota, 18 Luty 2017
16:30 Wojewódzka Liga Młodzików: KS AS Mrągowo - Polonia Pasłęk
Koszykówka

Miejsce: Hala widowiskowo-sportowa

Niedziela, 12 Luty 2017
Sparing: 14:00 Żagiel Piecki - MKS Ruciane Nida
Piłka nożna

Miejsce: Stadion MOSiR w Kętrzynie

Niedziela, 05 Luty 2017
15.00 MLPN: Extra Team - Ubezpieczenia Mazury
Piłka nożna

16.00 MLPN: Junior Team - Wik-Bud
Piłka nożna

17.00 MLPN: RKS - LOTA KSM
Piłka nożna

18.00 MLPN: Biała Mewa - Awaria Mrągowo
Piłka nożna

19.00 MLPN: Soccer Team - MZL Mrągowo
Piłka nożna

Sobota, 04 Luty 2017
16.00 MLPN: Soccer Team - LOTA KSM
Piłka nożna

17.00 MLPN: Bambus Team - Junior Team
Piłka nożna

18.00 MLPN: Extra Team - Awaria Mrągowo
Piłka nożna

19.00 MLPN: MZL Mrągowo - RKS
Piłka nożna

Niedziela, 29 Styczeń 2017
10:00 I Otwarty Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora CKiT
Siatkówka

Miejsce: Hala widowiskowo-sportowa przy Gimnazjum nr 2

Sobota, 21 Styczeń 2017
15.00 MLPN: Biała Mewa - RKS
Piłka nożna

16.00 MLPN: Bambus Team - Wik-Bud
Piłka nożna

17.00 MLPN: MZL Mrągowo - Awaria Mrągowo
Piłka nożna

18.00 MLPN: Junior Team - Ubezpieczenia Mazury
Piłka nożna

19.00 MLPN: FC Sangria - LOTA KSM
Piłka nożna

Niedziela, 15 Styczeń 2017
15.00 MLPN: Bambus Team - Extra Team
Piłka nożna

16.00 MLPN: FC Sangria - Biała Mewa
Piłka nożna

17.00 MLPN: MZL Mrągowo - Junior Team
Piłka nożna

18.00 MLPN: RKS - Awaria Mrągowo
Piłka nożna

19.00 MLPN: Ubezpieczenia Mazury - Wik-Bud
Piłka nożna

Niedziela, 08 Styczeń 2017
15.00 MLPN: Soccer Team - Junior Team
Piłka nożna

16.00 MLPN: Bambus Team - Awaria Mrągowo
Piłka nożna

17.00 MLPN: Extra Team - FC Sangria
Piłka nożna

18.00 MLPN: Biała Mewa - Wik-Bud
Piłka nożna

19.00 MLPN: MZL Mrągowo - Ubezpieczenia Mazury
Piłka nożna

Sobota, 07 Styczeń 2017
16.00 MLPN: Bambus Team - RKS
Piłka nożna

17.00 MLPN: Junior Team - LOTA KSM
Piłka nożna

18.00 MLPN: Biała Mewa - Ubezpieczenia Mazury
Piłka nożna

19.00 MLPN: FC Sangria - Wik-Bud
Piłka nożna

Niedziela, 04 Grudzień 2016
MLPN: 15.00 MZL Mrągowo - Wik-Bud
Piłka nożna

MLPN: 16.00 Soccer Team - Bambus Team
Piłka nożna

Zapowiedzi sportowe

Wtorek, 07 Marzec 2017
9:00 Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej - szkoły podstawowe
2017-03-07 Piłka nożna
9:00 Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej - szkoły podstawowe

Miejsce: Hala widowiskowo-sportowa przy Gimnazjum nr 2

Niedziela, 12 Marzec 2017
Sparing: 14:00 Żagiel Piecki - Kłobuk Mikołajki
2017-03-12 Piłka nożna
Sparing: 14:00 Żagiel Piecki - Kłobuk Mikołajki

Miejsce: Stadion MOSiR w Kętrzynie

Niedziela, 19 Marzec 2017
Sparing: 14:00 Żagiel Piecki - Pogoń Ryn
2017-03-19 Piłka nożna
Sparing: 14:00 Żagiel Piecki - Pogoń Ryn

Miejsce: Stadion MOSiR w Kętrzynie

Niedziela, 26 Marzec 2017
Sparing: 14:00 Żagiel Piecki - MKS Ruciane Nida
2017-03-26 Piłka nożna
Sparing: 14:00 Żagiel Piecki - MKS Ruciane Nida

Wyniki Sportowe

Sobota, 18 Luty 2017
Sparing: MKS Mrągowia - Orzeł Kolno 4:1
2017-02-18 Piłka nożna
Sparing: MKS Mrągowia - Orzeł Kolno 4:1

Sparing: Żagiel Piecki - MKS Rucian Nida 0:1
2017-02-18 Piłka nożna
Sparing: Żagiel Piecki - MKS Rucian Nida 0:1

Sobota, 04 Luty 2017
Sparing: Warmia Grajewo - MKS Mrągowia 2:1
2017-02-04 Piłka nożna
Sparing: Warmia Grajewo - MKS Mrągowia 2:1

Dla Mrągowii: Kamil Skrzęta

Niedziela, 29 Styczeń 2017
Sparing: Burza Słupy - Żagiel Piecki 6:3
2017-01-29 Piłka nożna
Sparing: Burza Słupy - Żagiel Piecki 6:3

Bramki : Kulig x 3 , Siekierski x 2, Włodkowski

Niedziela, 30 Październik 2016
A-klasa: Żagiel Piecki - Reduta Bisztynek 5:2
2016-10-30 Piłka nożna
A-klasa: Żagiel Piecki - Reduta Bisztynek 5:2

Bramki: Dawid Górski 34, 37, Przemysław Kulig 48, 75, 89 - Kamil Stawkowski 10, Daniel Jóżwiak 78

A-klasa: Pogoń Ryn - Kłobuk Mikołajki 5:1
2016-10-30 Piłka nożna
A-klasa: Pogoń Ryn - Kłobuk Mikołajki 5:1

Dla Kłobuka: Michał Maciorowski

Sobota, 29 Październik 2016
IV liga: MKS Mrągowia - Warmiak Łukta 1:2
2016-10-29 Piłka nożna
IV liga: MKS Mrągowia - Warmiak Łukta 1:2

Bramki: Aleksandrowicz 90 - Zawalich 41, Golks 57

A-klasa: Start Kozłowo - Tęza II Biskupiec 2:1
2016-10-29 Piłka nożna
A-klasa: Start Kozłowo - Tęza II Biskupiec 2:1

Bramki: Zbigniew Sztymelski 48, Kamil Bałdyga 68 - Bartłomiej Bartycha 76

A-klasa: Salęt Boże - Start Kruklanki 0:1
2016-10-29 Piłka nożna
A-klasa: Salęt Boże - Start Kruklanki 0:1

Bramka: Miłosz Karbowski 51

A-klasa: Jurand Barciany - Fala Warpuny 6:0
2016-10-29 Piłka nożna
A-klasa: Jurand Barciany - Fala Warpuny 6:0

Niedziela, 16 Październik 2016
Klasa A: Pogoń Ryn – Fala Warpuny 2:5
2016-10-16 Piłka nożna
Klasa A: Pogoń Ryn – Fala Warpuny 2:5

Bramki: Oskar Świder 62, Mariusz Libudzki 82, Paweł Nowicki 25, 77, Wojciech Trzciński, Wojciech Trzciński 75, 81, Piotr Dołgosz 90+3

Klasa A: Żagiel Piecki – Kłobuk Mikołajki 5:0
2016-10-16 Piłka nożna
Klasa A: Żagiel Piecki – Kłobuk Mikołajki 5:0

Bramki: Damian Żyrkowski 16, 58, Przemysław Kulig 64, Szymon Nałysnyk 41, Adrian Berk 90 (k)

Sobota, 15 Październik 2016
Klasa A: Salęt Boże – Tęcza II Biskupiec 8:0
2016-10-15 Piłka nożna
Klasa A: Salęt Boże – Tęcza II Biskupiec 8:0

Bramki: Piotr Szewczyk 19, 82, Artur Worobij 26, Adrian Kowalczyk 35, Marek Nowakowski 58, 67, Mariusz Szewczyk 88, Adrian Styliaras 89

IV liga: MKS Mrągowia - Tęcza Biskupiec 2:0
2016-10-15 Piłka nożna
IV liga: MKS Mrągowia - Tęcza Biskupiec 2:0

Bramki: Krystian Oleszko 54, 69

Sportowe Rozmowy

Sportowe Sylwetki

Piotr Siemionowski

Data i miejsce urodzenia: 6.06.1988 Mrągowo

Wychowanek: Baza Mrągowo

Klub: Zawisza Bydgoszcz

25-letni mrągowianin to Mistrz Świata i Europy z 2011 roku w kajakarskiej "jedynce" (K-1) na dystansie 200 metrów. A...

Sport na świecie