Sport Mrągowo Logo
Mrągowo24.info Logo

Zapowiedzi sportowe

Niedziela, 18 Czerwiec 2017
14:00 A-klasa: LKS Reduta Bisztynek - KS Żagiel Piecki
Piłka nożna

14:00 A-klasa: MKS Kłobuk Mikołajki - SSIR Pogoń Ryn
Piłka nożna

14:00 A-klasa: UKS Start Kruklanki - GLKS Salęt Boże
Piłka nożna

14:00 A-klasa: KS LZS Fala Warpuny - GLKS Jurand Barciany
Piłka nożna

14:00 A-klasa: BKS Tęcza II Biskupiec - GKS LZS Start Kozłowo
Piłka nożna

Sobota, 17 Czerwiec 2017
14:00 Juniorzy młodsi: Motor Lubawa - MKS Mrągowia Mrągowo
Piłka nożna

Sobota, 10 Czerwiec 2017
15:00 IV liga: MKS Mrągowia Mrągowo - MKS Zatoka Braniewo
Piłka nożna

11:00 Juniorzy młodsi: Concordia Elbląg- MKS Mrągowia Mrągowo
Piłka nożna

15:00 A-klasa: GKS LZS Start Kozłowo - LKS Reduta Bisztynek
Piłka nożna

15:00 A-klasa: GLKS Salęt Boże - KS LZS Fala Warpuny
Piłka nożna

15:00 A-klasa: KS Tempo Ramsowo Wipsowo - MKS Kłobuk Mikołajki
Piłka nożna

15:00 A-klasa: KS Żagiel Piecki - LKS Mazur Wydminy
Piłka nożna

Niedziela, 04 Czerwiec 2017
11:00 Juniorzy młodsi: Tęcza Biskupiec - MKS Mrągowia Mrągowo
Piłka nożna

15:00 A-klasa: BKS Tęcza II Biskupiec - GLKS Salęt Boże
Piłka nożna

14:00 A-klasa: MKS Kłobuk Mikołajki - KS Żagiel Piecki
Piłka nożna

Żeglarskie Grand Prix Mrągowa

Sobota, 03 Czerwiec 2017
16:00 IV liga: BKS Tęcza Biskupiec - MKS Mrągowia Mrągowo
Piłka nożna

16:00 A-klasa: GKS LZS Start Kozłowo - GLKS Jurand Barciany
Piłka nożna

16:00 A-klasa: KS LZS Fala Warpuny - SSIR Pogoń Ryn
Piłka nożna

Żeglarskie Grand Prix Mrągowa

Sobota, 27 Maj 2017
16:00 IV liga: MKS Mrągowia Mrągowo - MKS Błękitni Orneta
Piłka nożna

11:00 Juniorzy młodsi: MKS Mrągowia - Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
Piłka nożna

16:00 A-klasa: GLKS Salęt Boże - GKS LZS Start Kozłowo
Piłka nożna

16:00 A-klasa: KS Tempo Ramsowo Wipsowo - KS LZS Fala Warpuny
Piłka nożna

16:00 A-klasa: KS Żagiel Piecki - UKS Start Kruklanki
Piłka nożna

16:00 A-klasa: LKS Mazur Wydminy - MKS Kłobuk Mikołajki
Piłka nożna

12:30 Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Kajakarstwie

Miejsce: Baza Mrągowo

Piątek, 26 Maj 2017
9:00 Mistrzostwa Powiatu w Lekkoatletyce Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych

Czwartek, 25 Maj 2017
8:30 Mistrzostwa Powiatu w Lekkoatletyce Szkół Podstawowych

Niedziela, 21 Maj 2017
14:00 IV liga: Stomil II Olsztyn SA - MKS Mrągowia Mrągowo
Piłka nożna

12:00 Juniorzy młodsi: Olimpia Elbląg - MKS Mrągowia Mrągowo
Piłka nożna

Sobota, 20 Maj 2017
16:00 A-klasa: LKS Reduta Bisztynek - MKS Kłobuk Mikołajki
Piłka nożna

16:00 A-klasa: KS LZS Fala Warpuny - KS Żagiel Piecki
Piłka nożna

16:00 A-klasa: GKS LZS Start Kozłowo - SSIR Pogoń Ryn
Piłka nożna

17:00 A-klasa: GLKS Jurand Barciany - GLKS Salęt Boże
Piłka nożna

Niedziela, 14 Maj 2017
14:00 A-klasa: MKS Kłobuk Mikołajki - UKS Start Kruklanki
Piłka nożna

15:00 A-klasa: KS Żagiel Piecki - BKS Tęcza II Biskupiec
Piłka nożna

Sobota, 13 Maj 2017
16:00 IV liga: MKS Mrągowia Mrągowo - GSZS Delfin Rybno
Piłka nożna

11:00 Juniorzy młodsi: MKS Mrągowia - DKS Dobre Miasto
Piłka nożna

16:00 A-klasa: GLKS Salęt Boże - LKS Reduta Bisztynek
Piłka nożna

16:00 A-klasa: KS Tempo Ramsowo Wipsowo - GKS LZS Start Kozłowo
Piłka nożna

16:00 A-klasa: LKS Mazur Wydminy - KS LZS Fala Warpuny
Piłka nożna

Niedziela, 07 Maj 2017
11:00 Żeglarskie Grand Prix Mrągowa 2017 - Puchar Polski Jachtów Kabinowych

Sobota, 06 Maj 2017
16:00 IV liga: RKS Orlęta Rema Reszel - MKS Mrągowia Mrągowo
Piłka nożna

18:00 Juniorzy młodsi: Naki II Olsztyn - MKS Mrągowia Mrągowo
Piłka nożna

16:00 A-klasa: KS LZS Fala Warpuny - MKS Kłobuk Mikołajki
Piłka nożna

16:00 A-klasa: GKS LZS Start Kozłowo - KS Żagiel Piecki
Piłka nożna

16:00 A-klasa: GLKS Salęt Boże - SSIR Pogoń Ryn
Piłka nożna

11:00 Żeglarskie Grand Prix Mrągowa 2017 - Puchar Polski Jachtów Kabinowych

Niedziela, 30 Kwiecień 2017
Regaty o Puchar Burmistrza Mrągowa

Miejsce: KS Baza Mrągowo / jezioro Czos

Zapowiedzi sportowe

Wyniki Sportowe

Niedziela, 04 Czerwiec 2017
A-klasa: MKS Kłobuk Mikołajki - KS Żagiel Piecki 1:2
2017-06-04 Piłka nożna
A-klasa: MKS Kłobuk Mikołajki - KS Żagiel Piecki 1:2

A-klasa: Tęcza II Biskupiec - Salęt Boże 2:7
2017-06-04 Piłka nożna
A-klasa: Tęcza II Biskupiec - Salęt Boże 2:7

Sobota, 03 Czerwiec 2017
IV liga: Tęcza Biskupiec - MKS Mrągowia Mrągowo 6:5
2017-06-03 Piłka nożna
IV liga: Tęcza Biskupiec - MKS Mrągowia Mrągowo 6:5

A-klasa: KS LZS Fala Warpuny - SSIR Pogoń Ryn 4:1
2017-06-03 Piłka nożna
A-klasa: KS LZS Fala Warpuny - SSIR Pogoń Ryn 4:1

A-klasa: GKS LZS Start Kozłowo - GLKS Jurand Barciany 1:4
2017-06-03 Piłka nożna
A-klasa: GKS LZS Start Kozłowo - GLKS Jurand Barciany 1:4

Niedziela, 14 Maj 2017
A-klasa: Kłobuk Mikołajki - Start Kruklanki 2:2
2017-05-14 Piłka nożna
A-klasa: Kłobuk Mikołajki - Start Kruklanki 2:2

Sobota, 13 Maj 2017
IV liga: MKS Mrągowia - GSZS Rybno 2:1
2017-05-13 Piłka nożna
IV liga: MKS Mrągowia - GSZS Rybno 2:1

Bramki: Rusiecki 22, Sobótka 49 - Szatkiewicz 85

A-klasa: Mazur Wydminy - Fala Warpuny 6:1
2017-05-13 Piłka nożna
A-klasa: Mazur Wydminy - Fala Warpuny 6:1

A-klasa: Tempo Ramsowo Wipsowo - Start Kozlowo 8:1
2017-05-13 Piłka nożna
A-klasa: Tempo Ramsowo Wipsowo - Start Kozlowo 8:1

A-klasa: Salęt Boże - Reduta Bisztynek 1:5
2017-05-13 Piłka nożna
A-klasa: Salęt Boże - Reduta Bisztynek 1:5

Środa, 10 Maj 2017
IV liga: MKS Mrągowia - Mamry Giżycko 3:0 (1:0)
2017-05-10 Piłka nożna
IV liga: MKS Mrągowia - Mamry Giżycko 3:0 (1:0)

Bramki: Chabko 32, Rusiecki 58, Skrzęta 83

Sobota, 06 Maj 2017
IV liga: Orlęta Reszel - MKS Mrągowia 1:0
2017-05-06 Piłka nożna
IV liga: Orlęta Reszel - MKS Mrągowia 1:0

Bramka: Wiensław 72

A-klasa: Start Kozłowo – Żagiel Piecki 2:6
2017-05-06 Piłka nożna
A-klasa: Start Kozłowo – Żagiel Piecki 2:6

Bramki: Arkadiusz Cichy 33, 51 - Adrian Polewaczyk 3, 7, Przemysław Kulig 14, 27, 74, Krystian Włodkowski 41

A-klasa: Salęt Boże – Pogoń Ryn 3:3
2017-05-06 Piłka nożna
A-klasa: Salęt Boże – Pogoń Ryn 3:3

Bramki: Patryk Kaszuba 33, 65, Piotr Szewczyk 78 - Tomasz Parciński 75, 90, Mariusz Libudzki 87

Sportowe Rozmowy

Sportowe Sylwetki

Karol Jabłoński

Data i miejsce urodzenia: 25.08.1962

Klub: Baza Mrągowo

Polski żeglarz, sternik jachtowy, skiper. Jeden z najbardziej znanych i najbardziej utytułowanych żeglarzy w naszym kraju.

Sukcesy:

2013 Mistrzostwa Eu...

Sport na świecie